הלם בבית הספר בו למד הנער בן ה-15, ששם אמש קץ לחייו בעקבות מסע הלחץ מצד חבריו ברשת החברתית "פייסבוק". בזמן שהנהלת בית הספר עדיין לא מתייחסת רשמית לאירוע ומנסה להרגיע את הרוחות סביב הפרשה, אומרים היום חלק מחבריו של הנער לספסל הילדים כי למרות שהיו עדים ללא מעט מקרים בהם נטפלו אל הילד בבית הספר, הם לא ציפו כי כך הוא יחליט לנהוג בסופו של דבר.

"בכל פעם שהייתי הולך לעשן הייתי רואה אותו לבד", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט אחד מחבריו של הנער בבית הספר. "פעם קיללו אותו, הכניסו אותו לפח, נתנו לו סטירות - ולא היו לו חברים שיעזרו לו. אבל לא הייתי מצפה ממנו לעשות את מה שעשה".

"הוא היה קצת 'אאוטסיידר'"

חבר אחר סיפר היום: "לא הגיע לו. הוא אהב את החיים, היה חייכני בסך הכל. לא ראו עליו שהוא הולך לעשות מעשה שכזה". חברים נוספים סיפרו היום כי הנער לא הסתדר בחברת חלק מחבריו, והיה נתון להצקות חוזרות ונשנות. "באחד המקרים אף היכו אותו בקלמר והוא נפצע", הם סיפרו. זאת ועוד, בגלל מגבלה פיזית ממנה סבל הנער, היו שראו בו קצת "אאוטסיידר". "הוא כן ניסה להשתלב - אך בהפסקות היה נוהג להסתודד", אמרו.

סגל המורים שוחח היום בכיתות על התלמידים, אך חלק מהתלמידים אומרים כי "בתוך שבועיים הכל יחזור לשגרה". במקביל, נמשכת חקירת הטרגדיה: גורמים במשטרה אמרו לחדשות 2 באינטרנט כי בשלב זה האספקט הפלילי של החקירה ירד מהפרק - ועיקרה מתנהלת כעת סביב השאלה האם ניתן היה למנוע את המקרה, והאם צצו נורות אזהרה לפני כן.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא:

נער התאבד - לאחר שחבריו לחצו עליו בפייסבוק

חבריו של הנער שהתאבד: "נפלת קורבן לאכזריות הילדים"

הוריו של הנער שהתאבד: "ירדו לו לחיים"