שלושת האחים ממשפחת חזות שנפגעו ממכת הברק בחוף זיקים שוחררו היום (חמישי) מבית החולים לביתם. מוקדם יותר נרשם שיפור משמעותי במצבה של בת המשפחה אפרת. בשעות האחרונות התעוררה חזות ואף הצליחה לשוחח עם בני המשפחה - שעדיין מתמודדים עם הבשורה על מותו של אשר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"יש שיפור בשעה האחרונה במצב של אפרת והיא התעוררה", אמר דוד חזות אחיה של אפרת. "היא מתקשרת ומזהה אנשים. כשהתעוררה מיד אמרה אני רוצה לראות את אלעזר בעלי, ממש עכשיו הם מדברים. אנחנו מבקשים מכל עם ישראל להמשיך להתפלל בכל הכוח".

הלוויתו של אשר חזות שנפגע מברק בחוף זיקים
הלוויתו של אשר חזות שנפגע מברק בחוף זיקים | צילום: זק"א

אשר חזות בן ה-14 מת אתמול מפצעיו בבית החולים, והובא למנוחות בבית העלמין בבאר שבעבשעות הבוקר חלה הידרדרות במצבו והרופאים פתחו במאמצי החייאה נוספים כדי להחזיר לו את הדופק - אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.‎

אחיו של אשר חזות, אלעזר, סיפר על אופיו המיוחד בשיחה עם חדשות 12. "אשר הוא היה ילד חייכן, מתוק, שלא עשה רע למישהו", אמר האח. "יש לי 200 תמונות שלו בגלריה ואין אחת שהוא לא מחייך בה. היה תורם, ילד צדיק, פעיל, עוזר ודואג - כל החברים שלו אהבו אותו".

"הוא היה בן אדם עם אור על הפנים, למה הלך כזה ילד מתוק?", המשיך האח וקונן על האסון. "הבקשה היחידה עכשיו היא להמשיך בתפילות. לא סיימנו את הפרויקט - גיסתי עדיין במצב קשה. יש עוד דרך ארוכה לכולנו, שתהיה קצרה בעזרת השם".

משפחת חזות מבאר שבע הגיעה שלשום לבילוי של חול המועד בחוף זיקים. לפתע פגע ברק באזור, וכתוצאה מכך נפגעו חמישה מבני המשפחה: אשר (14) שנפצע באורח אנוש ומותו נקבע כאמור אתמול בבית החולים, אפרת (21) -גיסתו של אשר, נפצעה קשה והיום חל שיפור במצבה, בעלה והאח הבכור אלעזר (24) נפצע בינוני וכך גם שני אחיו אלחנן (17) ואחות נוספת בת 13.