החשיפה המפתיעה של מגיש הטלוויזיה דן שילון על לניסיון האונס של אשתו מעסיק לא מעט אנשים מאז אתמול בבוקר. גילוי הלב של שילון על החוויה הקשה שעברה אשתו התרחש במהלך דיון סוער באולפן על פרשת קצב, וגרם לתדהמה באולפן. הבוקר הוא מגלה פרטים נוספים על החלטתה של אשתו מירי לא להתלונן נגד אותו אדם.

שילון שוחח באולפן עם כתב המשטרה של חדשות 2, משה נוסבאום, ששאל אותו במפתיע על יחסיו עם משפחתו של אותו אדם. "דן, אני רוצה להפוך את היוצרות ולחזור אל כובע העיתונאי, ולשאול האם יצא לך ולמירי רעייתך להיפגש עם אותו אדם או עם בני משפחתו ולדבר איתו על זה?", שאל נוסבאום במפתיע. שילון לא היה מוכן לשאלה, אך החליט לענות.

"כמה פעמים בתולדות העשייה המקצועית שלי חציתי את הקו מתפקידי כעיתונאי והפכתי לאדם שמרגיש משהו ונותן דרור לרגשותיו", אמר שילון. "בפעם הראשונה זה היה אחרי מלחמת ששת הימים, הפעם השנייה הייתה כשראיינתי בעבר את קנצלר גרמניה אחרי אסון מינכן, ואתמול זה קרה שוב".

"אני את הסיפור הכרתי מאוד מקרוב כשעוד לא היינו זוג וחשבתי אז שמירי צריכה להתלונן, אך היא גירשה אותי מעל פניה ובצדק מבחינתה, משום שהיא הבינה שאם היא מתלוננת היא מודחת לרחוב. היא הייתה בעיר זרה במדינה זרה והיא הבינה שישימו עליה איקס לכל חייה בעבודות. אני הייתי עיתונאי בזמנו, ומאז, אם אני יכול להעיד, זו צלקת שחרוטה על גבה עד עצם היום הזה. ולשאלתך. כן, פגשנו את המשפחה. גם אני".

"מירי הגיבה לכך אתמול בכמה מקומות, והיא מכירה את המשפחה ואוהבת את המשפחה הזו ולא הייתה לה שום כוונה לפגוע במשפחה", סיכם שילון את דבריו. "כל דיבור נוסף יפגע במשפחה הזו, ולו מהטעם הזה אני לא רוצה להוסיף עוד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק