לראשונה מאז שנחשפה פרשת המין הקבוצתי בחוף בוגרשוב בתל אביב, מדברת ח', האישה שתועדה בלב האירוע. בריאיון לחדשות 2 היא מדגישה: "זה בא מרצוני, לא סבלתי". הערב היא הובאה לחקירה במשטרת מחוז תל אביב ושוחררה בתנאים מגבילים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יומיים עברו לאחר שפורסמו התמונות של ח', היא מוסרת את גרסתה האישית: "קודם כל, מה שעשיתי בים, זה בא מרצוני, וזה ידיד שלי. זה לא משהו שבכוח ולא שום דבר. עשיתי את זה מרצוני, ושום דבר לא היה בכוח והכל סבבה. זה לא משהו שבא בכוח ומישהו הכניס אותי לים ועשה לי בכוח, או שלט או שעשה משהו שאני לא רוצה אותו. זה בא מרצוני".

חשד לפרשה נוספת של מין קבוצתי, ארכיון (צילום: חדשות 2)
תיעוד האירוע בחוף בוגרשוב | צילום: חדשות 2

על הטענות כי היו אנשים רבים במקום שצפו במעשה היא מסבירה: "קודם כל, אני מאוד לא הייתי קרובה לכל הקהל כמו שעשו מזה, אלא הייתי די רחוקה מאחורי הגלים. נכון שלא עושים את זה בים, טעות שלי, אבל זה לא היה בכוח".

על הנערים שהיו מעורבים במקרה היא אומרת: "הם עשו צחוק יותר מדי בים, אלו שהיו מסביב רצו צחוקים, אבל הם לא עשו משהו רע". עוד מדגישה ח' כי אין לה חרטות בעקבות פרסום המקרה: "זאת הטעות שלי, קצת שתיתי וודקה, קצת התחרפנתי, אבל לא סבלתי".

ח' עובדת בשנים האחרונות כנערת ליווי בתל אביב, מספרת כי למרות הפרסומים על מחדל של השוטרים האירוע כולו נמשך רק רבע שעה. לטענתה השוטרים הגיעו מיד לאחר כשהסתיים האירוע. "פנו אלי בים, השוטר ראה אותי, שאל אם הכל בסדר, אמרתי שהכל בסדר".

בשעות הערב אותרה ח' והגיעה לחקירה בתחנת המשטרה, במהלכה ניסו חוקרי מרחב ירקון לבדוק אם אכן לא פגעו בה, אם אכן הבינה במלואו את המצב אליה נקלעה והאם ניתן לסייע לה. בתום החקירה הוחלט לשחררה בתנאים מגבילים, לאחר שעלה כי לא מדובר באונס. מהמשטרה נמסר כי היא חשודה בביצוע מעשה מגונה בפומבי.

8 קטינים נחקרו במשטרה

אתמול נחקרו במשטרה שמונה קטינים בחשד שביצעו באישה מעשה מגונה בפומבי, התקשו להבין מדוע מופנים לעברם חצי ביקורת. למרות השתלשלות האירוע, שתיעוד שלו נחשף כאן בחדשות 2 באינטרנט, התעקשו הצעירים כי כל שעשו היה בהסכמתה המלאה של האישה.

הסתמכות על עדות שסיפקו שבעה מבין אותם הקטינים שללה כל חשד לפלילים. באשר לחברם שקיים עם ח' יחסי מין על פי החשד, ממשיכים החוקרים לבדוק אם מעשיו עולים לכדי ביצוע עבירת מעשה מגונה בפומבי.

אחד המעורבים בפרשה היה מופתע לנוכח ההאשמות שהטיחו בו החוקרים. "אני בשוק ובהלם מכל הסיפור. אני והחברים שלי הגענו לחוף במהלך חופשת הפסח. ראינו אותה מסתובבת עירומה - ממש לא שיכורה. היא ניגשה אלינו, דיברה איתנו ועשינו את מה שעשינו", הוא גולל - והדגיש: "לא היה שום אונס - הכל נעשה ביוזמתה".