גם היום, ארבעה ימים אחרי התאונה בה נפצע אנושות אבי כהן, מסרבים בני משפחתו של כוכב הכדורגל לשעבר לעזוב את מיטתו וממשיכים לשמור על אופטימיות זהירה.

הקרובים מספרים כי לא חל כל שינוי במצבו של כהן, שמאושפז מיום שני האחרון במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים "איכילוב" ומבקשים פעם נוספת להתפלל לשלומו.

"הרופאים סיימו את תפקידם", סיפר תמיר בראיון מיוחד בתכנית "שש" לפני יומיים. "הם עשו את המקסימום שהם יכולים וכרגע המצב עדיין מוגדר קריטי - זה בין אבא, התפילות ואלוהים", הוסיף. תמיר ניצל את ההזדמנות להודות לכל האנשים שתומכים במשפחה ומגיעים לבית החולים. "אני בטוח שאבא שומע אותנו, והוא בסך הכל רוצה קצת לנוח - כשהוא ירצה הוא ישוב אלינו", הוסיף.

רשיונו של הנהג נשלל ל-60 ימים

נהג הרכב שהיה מעורב בתאונה סמוך למתחם הבורסה ברמת גן סיפר שכהן איבד שליטה על הקטנוע עליו רכב - מסיבה שאינה ברורה לו. בתום השימוע, שללה המשטרה את רשיונו של נהג המונית שפגע בכהן ל-60 יום. הנהג, לו אין עבר פלילי, שוחרר לביתו.

"אין לי הרבה מה להגיד על נסיבות התאונה", אמר בנו של אבי כהן, תמיר. "החוקרים יעשו את שלהם ויקבעו אם התאונה נגרמה באשמתו של אבי או באשמת נהג הרכב הפרטי. מה שמפריע לי זאת העובדה שאבא שלי שתת דם במשך דקה עם הכביש ואף אחד לא חשב להתקשר לאמבולנס, מזל שעבר שם פרמדיק מתנדב בערך דקה אחרי התאונה", סיכם.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

מתפללים לשלומו של אבי כהן - סיקור מיוחד:

הנהג בשימוע: "כהן איבד שליטה על הקטנוע"

הרב הציע: להוסיף את השם "חיים" לכהן

נשלל רשיונו של הנהג שפגע באבי כהן

הנהג המעורב בתאונה: "קשה לי"

איציק זוהר: "לא מסוגל לראות את אבי במצב הזה"

אבי כהן נפצע קשה בתאונת דרכים