גם הבוקר, מוסיף להיות אנוש מצבו של כדורגלן העבר אבי כהן שנפצע שלשום בתאונת אופנוע ברמת גן. במהלך הלילה לא חל שינוי כלשהו במצבו של כהן, המאושפז בבית החולים איכילוב, ובני משפחתו וחבריו ממשיכים לעמוד לצד מיטתו ולהתפלל לנס.

"הרופאים לא אופטימיים אבל אבא הוא איש חזק", אמר הבוקר בנו של אבי כהן, תמיר, שהגיע לישראל מלונדון זמן קצר לאחר התאונה. בראיון לגלי צה"ל הוסיף תמיר כי "הרופאים לא נותנים הרבה תקווה, אבל אנחנו מאמינים בניסים ויודעים שלאדם הזה יקרה נס. הוא אדם חזק - תמיד היה ותמיד יהיה. הוא מקבל כוח מאלפי האנשים שמגיעים אלינו".

הנהג הפוגע זומן לשימוע במשטרה

המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות התאונה וההערכה היא כי מדובר בטעות אנוש. עם זאת, בתום השימוע שנערך לו היום במשטרה, שללה המשטרה את רשיונו של נהג המונית שפגע בכהן. הנהג, לו אין עבר פלילי, שוחרר לביתו.

חקירת התאונה העלתה עד כה כי שני הנהגים נסעו במהירות המותרת, כאשר טעות אנוש של אחד מהם גרמה לתאונה. אמש הגיב הנהג שהיה מעורב באירוע בשיחה עם חדשות 2, וניסה לשתף בתחושותיו: "קשה לי", מלמל והדגיש: "לעולם לא הייתי מעורב בתאונה. אני לא מכיר את הדברים האלה. אני לא בנוי לזה".

צוות החקירה, בראשות רב פקד מארק זאנה, ממשיך לחפש עדי ראייה בתקווה ללמוד יותר טוב מה קרה באותה תאונה, שהסתיימה בצורה כה קשה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

מתפללים לשלומו של אבי כהן - סיקור מיוחד:

הנהג המעורב בתאונה: "קשה לי"

איציק זוהר: "לא מסוגל לראות את אבי במצב הזה"

אבי כהן נפצע קשה בתאונת דרכים