"היא הייתה האהבה האמיתית והגדולה של החיים שלי", כך סיפר הבוקר בן זוגה של הצעירה שמעדה ונפלה אל מותה מצוק בגובה 100 מטרים במצפה רמון, לחוקרי המשטרה. חקירה ראשונית של המקרה חושפת את מימדי הטרגדיה, ששמה סוף לחייהם המשותפים של בני הזוג, שעתידים היו להתחתן בקרוב.

השניים היו בדרכם חזרה מאילת, ונעצרו במצפה רמון על מנת לצפות יחד בנוף המדברי של מכתש רמון ובזריחה. מעדותו של הצעיר עולה כי הם נכנסו למערה קטנה באזור, בה הם כבר ביקרו בעבר. לאחר מספר דקות, כשפנו ללכת, החליק לפתע הגבר - והצעירה ניסתה לסייע לו ולהציל את חייו. ואולם, בשלב זה היא בעצמה החליקה, נפלה לאחור - ומעדה מהצוק מגובה רב.

לא תיארו שכך זה יסתיים

הצעיר עדיין מתקשה לעכל את אותם רגעים, ונמצא במצב נפשי קשה מאוד. בשעות הצהריים הוא תוחקר במשטרה, שיחזר את שהתרחש וסיפר את שאירע. מעדותו עולה כי השניים יצאו יחד בשלוש השנים האחרונות, והחליטו להתחתן בקרוב. הם ידעו שהמערה בה הם בילו מסוכנת, אך לא תיארו לעצמם שכך זה יסתיים.

אתמול נמצא תייר ללא רוח חיים בחניון בנחל צאלים. התייר, כבן 36, סבל ככל הנראה ממכת חום. חברו שהיה עמו השאירו בשטח והלך להביא את רכבם מהחניון אולם הוא מצא את מותו עד שהוא חזר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק