אלוף אלי מרום מפקד חיל הים נתפס במועדון חשפניות
האלוף אליעזר מרום. ארכיון | צילום: חדשות 2

ביקורו של מפקד חיל הים במועדון חשפנות לא יורד מסדר היום הציבורי: עדויות ממועדון הגו-גו חושפות סתירות משמעותיות בעדותו של אלוף אליעזר (צ'ייני) מרום - כך מפרסם הבוקר עיתון "הארץ".

מרום התנצל על המקרה בפני הרמטכ"ל, שנזף בו אמש בלשכתו, ואמר כי "זו הייתה מעידה חד-פעמית". הוא הוסיף כי הוא "מבין שאלה לא הערכים המצופים ממנו". באזני מקורביו אמר האלוף: "שגיתי, אני מבין שמדובר בתקלה. אני מתחרט".

מבלים במקום: הוא בילה חצי שעה לבד עם החשפניות

אך למרות דבריו של מפקד חיל הים, עדויות מן המועדון מציגות תמונה שונה לחלוטין. נראה שמרום בילה יותר מפעם אחת בודדת במועדון החשפנות. עובדים במקום סיפרו כי מדובר בדמות המוכרת להם היטב: "הוא פנים מוכרות כאן. תמיד חשבנו שהוא פועל סיני, כי הוא לא הגיע לכאן במדים ולא ידענו שיש לו קשר לצבא".

בתגובתו הראשונה ציין מרום כי הגיע למועדון החשפנות לזמן קצר "במסגרת מסיבה של חבר". אבל עדויות של מבלים במועדון חושפות שצ'ייני שהה יותר מ-30 דקות לבדו, כשהוא מוקף בחשפניות חשופות חזה.

"זה לא מוסיף לנו כבוד"

מרום נחשב לדמות שנויה במחלוקת בחיל הים, למרות שמילא את כל תפקידי הפיקוד המרכזיים בחיל. לפני 8 חודשים פורסם בעיתון "הארץ" תחקיר לפיו מרום הציג עצמו בפני קולגות מחילות זרים בדרגת רב אלוף, אשר שמורה כידוע, רק לרמטכ"ל.

למרות התאוצה שצבר הסיפור, בחיל הים מסרבים הקצינים להתייחס לנושא. "זה בטח לא מוסיף לנו כבוד ואנחנו פשוט מקווים שהסיפור ייגמר", אמר קצין בכיר.

משאל רחוב: מה דעתכם על פרשת מפקד חיל הים?