איפה הכסף? יעל מהמרכז, שהתפרסמה אתמול בארץ ובעולם כולו לאחר שאיבדה מזרן ובו סכום כסף עצום, עדיין לא קיבלה חזרה את האוצר. "אם מישהו מצא אותו, אני מבקשת שיתרום אותו לילדים שנמצאים במצוקה", היא אמרה היום לחדשות 2 באינטרנט. אבל בקשתה של יעל אפילו עוד יותר ספציפית. היא רוצה שהכסף יגיע לילדים במצוקה בני שנתיים עד חמש.

בינתיים, היא מעדכנת, אין לא עדכונים חדשים. "הלוואי שהיה חדש", היא אומרת. "אנחנו כרגע ניזונים רק מאמצעי התקשורת. הייתי שם (באתר הטמנת הזבל) כל יום שלישי. כנראה שמישהו לקח אותו, או שזה קבור עמוק מדי".

לטענתה, לא מדובר במיליון דולר, כפי שפורסם תחילה, אבל היא אינה מוכנה לנקוב בסכום המדויק שאבד. "מה שאני יכולה להגיד זה שזה כסף רב", היא מבהירה. כסף ששייך למשפחתה.

חיפושים בזבל

יעל רכשה בתחילת השבוע מזרן חדש, ומיהרה לזרוק את הישן ובו הוטמן כספה אל פח הזבל הסמוך לביתה. אבל כשהיא הבינה את הטעות, היה מאוחר מדי - משאית הזבל כבר אספה את האשפה.

לכן מיהרה יעל אל אתר הפסולת חירייה, במטרה לחפש שם אחר המזרן. אבל שם התברר לה כי הגיעה מאוחר מדי, וכי הפסולת הועברה לאתרי ההטמנה "גני הדס" סמוך לבאר שבע. אז הצטרפה הבת לאחד מנהגי המשאיות בתקווה להצליח לאתר את המזרן היקר.

אבל גם שם הבינה שהוא כבר איננו, והיא עברה לאתר הזבל "אפעה" במועצה האזורית תמר ליד ים המלח. עד כה מאמצי האישה להחזיר לאמה את המזרן הישן ואת כל חסכונות חייה לא צלחו.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?