כנראה שיש גורמים בעדה החרדית שכלל לא נהנו מביקורה של זמרת הפופ מדונה, הידועה בכינויה "אסתר", בארץ הקודש. האתר "חרדים" מפרסם היום כי רבני צפת מאשימים את הזמרת בחילול קברי צדיקים בעת שביקרה בעיר כשהיא מלווה בגברים באישון לילה.

"נעשו שם דברים נוראיים", אמר אחד מהרבנים. עוד הוא מאשים גורמי דת שנתנו יד והסכימו לביקור ולטקס שערכה הזמרת במקווה האר"י. לדברי הרבנים, הטקס שנערך במקום בו לקחה מדונה חלק היה "הזוי ומחפיר", כזה שנאסר על ידי גדולי ישראל.

אחד מהרבנים לא הפסיק לתקוף את הביקור המתוקשר בקברי הצדיקים. "מדובר במעשה נבלה, מן החמורים ביותר שנעשו בעיר", אמר. עוד הוסיף כי ידוע לו שבואה של "הנוכרית" אושר על ידי גורמי דת בכירים שהבטיחו להעלים עין מן "המעשים האפלים" של הזמרת.

הטקס אותו מגנים הרבנים נמרצות היה הביקור הלילי בבית העלמין בצפת. לדבריהם היא עמדה מוקפת גברים כשהיא נצמדת לקבר, בעודה עונדת תליון של מגן דוד ושרה "לכה דודי". עוד נטען כי מדונה ומלוויה טבלו במקווה האר"י וכך חיללו את זכרו וביזו את העיר צפת כולה.

למרות המתקפה נגד הזמרת היו כאלו שהגנו על שמה הטוב. "אנחנו שמחים שלפחות לצפת היא הגיעה צנועה", אמר רבה של צפת הרב שמואל אליהו ל"חרדים". עוד הוסיף הרב כי הוא מקווה שהמקרה יתפתח לכיוונים חיוביים וטובים.

מדונה בישראל: סיקור מיוחד

מיוחד: צפו בקטעים מההופעה של מדונה

כשמדונה נישקה את ציפי לבני

עלילות מדונה בארץ הקודש

פארק הירקון מתכונן למדונה

תמונות ראשונות: מדונה בכותל המערבי

וידאופדיה: מדונה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק