מדונה העניקה אתמול עוד הרבה אהבה לקהל בישראל. היא שוב התעטפה בדגל הכחול-לבן ורקדה איתו על הבמה, מה שכצפוי כבר מעורר זעם בעולם הערבי.

השמועות אתמול דיברו על כך שג'סטין טימברלייק יעלה להופעת אורח, אפילו בהפקה עצמה רמזו על האפשרות הזאת, אבל ג'סטין לא הגיע להופעה. למעשה, בכלל לא בטוח שהוא בארץ. מדונה פשוט החליפה את ג'סטין בבת שלה, לורדס, שרקדה איתה יחד בשיר שנעל את סיבוב ההופעות הענק שלה.

המסיבה הפרטית של מדונה

לא מעט כוכבים וסלבריטאים ישראלים הוזמנו לחגוג עם מדונה את סיום מסע ההופעות שלה, שהוכתר כרווחי ביותר בכל הזמנים. המפגש התקיים במסעדת השף "סיטארה" בצפון תל אביב, לשם הגיעה הדיווה יחד עם הקומיקאי והשחקן היהודי סשה ברון כהן שמבקר בימים אלה בישראל. חבריה ללימודי הקבלה, הזוג אשטון קוצ'ר ודמי מור, שלפי השמועות מבקרים בארץ - לא נכחו בארוחה.

מי שכן הגיעו, היו הדוגמניות בר רפאלי, אסתי גינזבורג ושירז טל, השחקנית הישראלית לשעבר נטלי פורטמן, הבעלים של בנק הפועלים שרי אריסון, אסי עזר, וגם הבת של הכוכבת שהגיעה בנפרד - עם המאבטחים.

את האירוע אירגן העוזר האישי הישראלי של מדונה, גיא עוזרי, שדאג לתפריט בריאותי וחלבי עבור הדיווה שכלל קוקטיילים ורודים על בסיס פירות, טאפאסים וגם פיצות. בתום המפגש, החליטה הדיווה שהיא רוצה לרחוץ בים וכיאה לכוכבת, אירגנו לה אבטחה צמודה ותאורה שהוקמה במיוחד בשבילה.

אמא בפטרה, הילדים קפצו לירושלים

היום, בזמן שמדונה קפצה לטיול בפטרה אצל השכנה ירדן, ילדיה בילו במסעדה בירושלים, חמושים כמובן במאבטחים ובחבר של אמא - הדוגמן הברזילאי חסוס.

אולם לא הכל מתוק ב"מתוק ודביק". במהלך היום התרבו תלונותיהם של מעריצים שרכשו כרטיסים ב-1500 שקלים לאיזור ה"גולדן-רינג" בהופעה אתמול, אולם הם נדחקו בתורים הארוכים ולא הורשו להיכנס למתחם. כעת הם מאיימים בתביעה ייצוגית, אקורד לא נעים לסיום מסע ההופעות המוצלח הזה.

מדונה בישראל: סיקור מיוחד

מיוחד: צפו בקטעים מההופעה של מדונה

כשמדונה נישקה את ציפי לבני

פארק הירקון מתכונן למדונה

תמונות ראשונות: מדונה בכותל המערבי

וידאופדיה: מדונה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק