חודש לאחר הרצח המזעזע של הוריה, הבת מדברת לראשונה: תמר מעוז, בתם של נוח ונורית מעוז ז"ל, שנרצחו על פי החשד על ידי בנם דניאל מעוז לפני כחודש בביתם, מספרת היום על תחושת האובדן ומתייחסת לטרגדיה המשפחתית. "אמא שלי הייתה אישה חזקה, כזו שאי אפשר לדמיין משהו שישבור אותה", היא אומרת. עד היום סירבה מעוז להתייחס לטרגדיה שפקדה את משפחתה, אולם היום היא שברה את המחסום וסיפרה לנוכחים על אמה, ועל אישיותה המיוחדת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחר ייערך "המשחק הוורוד", משחק הפתיחה של קבוצת הנשים בכדורסל של רמת השרון, שנועד להגביר את המודעות למחלת הסרטן. השנה יוקדש המשחק, שנערך בשיתוף חברת התרופות רוש, לנורית מעוז ז"ל, אמה של תמר, שחלתה בעצמה במחלת הסרטן והתמודדה עמה בשנים האחרונות.

"עלויות הגנתו ייפסקו מיידית"

תמר, שמשמשת עוזרת מאמנת קבוצת א.ס. רמת השרון, סיפרה על אמה במסיבת העיתונאים שהתקיימה ברמת השרון לקראת המשחק שבו תתמודד מחר רמת השרון מול מ.כ הבקעה. "אמא הייתה כזאת שאין משהו שהיא לא תוכל להתמודד איתו", סיפרה מעוז. "שלא בפניה נהגתי לקרוא לה 'The Rock', 'הסלע'. אבל גם סלעים לפעמים נסדקים".

בסוף חודש ספטמבר, זמן קצר לאחר שהתברר כי הבן דניאל מעוז הוא החשוד ברצח, כתבה תמר מעוז בדף הפייסבוק שלה כי המשפחה מתנערת מדניאל וכי אין בכוונתה לתמוך בו במשפט. "לאור התפתחות החקירה ולאור הממצאים שהובאו בפנינו ופסיקת השופט על הארכת המעצר שלו, החלטנו כי התמיכה שניתנה על ידינו למימון עלויות הגנתו תיפסק באופן מיידי, ואף מסרנו על כך הודעה לעורך דינו", הבהירה מעוז בדף הפייסבוק.

החשוד בשיחה לפני מעצרו: "מפחיד לשמוע שאתה חשוד"

לפני כחודש נחשפה במהדורה המרכזית של חדשות 2 שיחה שקיים החשוד שלושה ימים לפני מעצרו, כשעדיין לא ידע שהוא עצמו סומן על כוונת החוקרים כאחראי לרצח הוריו. במהלך השיחה, הוא הקפיד להעמיד פנים כי אינו יודע דבר אודות נסיבות הזוועה - והביע חשש מרומז שמישהו, בכל זאת, יצליח להתחקות אחר עקבותיו.

"אנחנו לא יודעים כלום. לא אומרים לנו כלום ואנחנו לא יודעים כלום", אמר מעוז בפתח השיחה עמו. כשנשאל איך מתמודדים הוא ובני משפחתו עם חוסר הוודאות באשר לזהות הרוצח מאז הזוועה השיב: "כולנו לא מנהלים חיים, אנחנו לא מתפקדים, אין ספק. אנחנו גם לא יודעים אם אנחנו בסכנה".

על האפשרות שמישהו ינסה לפגוע גם ביתר בני המשפחה, השיב החשוד: "אנחנו לא יודעים. אנחנו לא רואים סיבה שמישהו יעשה את זה להורים ולא רואים סיבה שמישהו ירדוף אותנו. אנחנו לא יודעים אם הרצח הזה הוא אקראי או מכוון".