תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע נעלה כאן באתר חדשות 2 באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם, ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

חמשת קטעי הוידאו של השבוע (צילום: חדשות 2)
אילו קטעים עשו לכם את זה השבוע? | צילום: חדשות 2
גם על "הסופר-קלאסיקו" מדברים בישיבת הממשלה:
השרים שלנו לא יכלו להתעלם גם הם מתצוגת הכדורגל המרהיבה של ברצלונה, מול ריאל מדריד. ביבי ניצל את ההזדמנות להזכיר לשותפו סילבן את התבוסה הכואבת שספגה קבוצתו האהובה, הפועל ב"ש, במשחק מול הספרדים לפני 14 שנה. צפו בדיון הסוער.

למה הדוגמנית היידי קלום התפשטה בטלוויזיה?
צדקה ומצלמות וידאו כנראה ממש עושות את זה לדוגמנית-העל הגרמניה, שהתארחה בתכנית הטלוויזיה של אלן דג'נרס. את השמלה שהייתה עליה היא אמרה שבכוונתה לתרום לצדקה, אבל אף אחד לא ידע שזה הולך לקרות בו במקום. צפו בתמונות החושפניות.

נהג האוטובוס סימס - והתנגש
אם מסמסים - לא נוהגים: את התאונה הזו היה אפשר למנוע בקלות רבה. נהג אוטובוס בטקסס, ארה"ב, צולם כשהוא שולח הודעת טקסט בזמן נהיגה במשך 6 דקות, כמעט מבלי להרים את מבטו לעבר הכביש. התוצאה ברורה: תאונת שרשרת ונהגת אחת פצועה.

תיעוד: בן 13 נעצר רוכב על טרקטורון, המשפחה בחרה לתקוף את המשטרה
הנער צולם כשהוא רוכב, ללא רישיון כמובן, על טרקטורון בשביל סרט בר המצווה שלו. קרובת משפחתו זעמה על השוטרים דווקא. "מה הלחץ, הילד עושה בר מצווה?", אמרה להם ותקפה את הצלם. צפו בתמונות.

כנגד כל הסיכויים: נהג הראלי שרד את ההתרסקות הקשה

עדי הראייה לא האמינו שמישהו יכול לצאת מהתאונה הזאת בחיים: נהג מרוץ ראלי התהפך 5 פעמים עם מכוניתו והבהיל את הצופים. הקסדה עפה מהמכונית וכולם חששו שראשו של הנהג עף יחד איתה. למרבה ההפתעה, הנהג יצא כמעט ללא פגע. צפו בהתרסקות המדהימה שתועדה במצלמות.

מה היו חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע שעבר? לחצו כאן