תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע נעלה כאן באתר חדשות 2 באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם, ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

חמשת הנצפים של חדשות 2 באינטרנט (צילום: חדשות 2)
5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע | צילום: חדשות 2
תיעוד מיוחד: הימ"מ מתאמן לשחרורו של גלעד שליט
תיעוד נדיר: הימ"מ - היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור של משמר הגבול, מתאמנת לתרחישים הקיצוניים ביותר - ובין השאר גם לחילוצו של החייל החטוף בעזה. היחידה המובחרת והמסווגת פועלת בחשאיות מוחלטת, וכעת היא נחשפת אחרי שנים רבות. אז איך מצליח צלף אחד לפגוע בכמה מטרות - ב-7 שניות?

חמאס מתאמן לקראת העימות הבא בעזה
צפו בתמונות האימונים הצבאיים מלב הרצועה: הזרוע הצבאית של הארגון, כך נראה, מתכוננת ללחימה טובה יותר לקראת העימות הבא מול צה"ל. המחבלים נעים במחלקות ואפילו בגדודים, ומתאמנים במגוון כלי נשק.

ביום העצמאות: נטורי קרתא שורפים את דגל המדינה
עשרות פעילי הפלג הקיצוני "נטורי קרתא" ציינו את יום העצמאות בשריפת דגל ישראל בשכונת מאה שערים בירושלים. רכב כיבוי אש שהגיע למקום הותקף ונמלט. "הכבאים ניצלו בשן ועין", אמר קצין הכיבוי. צפו בתמונות.

של מי המטוס שהקפיץ את ניו יורק?
תושבי ניו יורק פתחו עוד יום של עבודה, אבל נחרדו למראות התמונות מה-11 בספטמבר. מטוס חג בקו הרקיע הנמוך של מנהטן, ומאות נמלטו ממקום עבודתם. אחרי חצי שעה של בהלה ושני מטוסי F-16 באוויר, התברר המחדל: מדובר בפרסומת שניסה משרד ההגנה לצלם ל"אייר פורס 1". אז למה אף אחד לא יידע את עיריית ניו יורק?

צפו במפגן הראווה של צה"ל ביום העצמאות
אם הסתכלתם היום לשמיים או לים, וודאי הבחנתם באחד ממפגני הראווה המסורתיים של צה"ל. מטס חיל האוויר החל ברמת דוד שבצפון ונגמר בחצרים שבדרום. משט ספינות חיל הים נפתח במרינה בהרצליה והמשיך דרומה לכיוון תל-אביב. צפו במפגני הראווה המרהיבים.

מה היו חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע שעבר? לחצו כאן