ניסיון חיסול באשדוד: שני עבריינים מקומיים בעיר נפצעו בינוני וקשה בפיצוץ רכבים סמוך לבניין מגורים בעיר. מספר כלי רכב עלו באש כתוצאה מהפיצוץ, אולם צוותי כיבוי אש הצליחו להשתלט על האש ולכבות אותה. לא אותרו נפגעים נוספים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום החלו בהענקת טיפול רפואי לפצועים - גבר כבן 45 הסובל מפציעה קשה בפלג גופו התחתון, ופצוע כבן 48 במצב בינוני שנפצע בגפיים - ומפנים אותם להמשך קבלת טיפול בבית החולים אסותא בעיר. נזק נגרם לבניין הסמוך לזירה, הנמצאת ברובע י"א באשדוד וסמוכה לבית ספר.

מהמשטרה עדכנו כי התקבל אצלם דיווח על פיצוץ רכב, וכוחות משטרה שהגיעו לזירה החלו בבדיקת נסיבות המקרה, כשהם אוספים ממצאים וראיות. גם כוחות כיבוי אש פועלים במקום, וארבעה צוותים הצליחו להשתלט על האש ולכבות אותה, ופועלים לאיתור לכודים בכלי הרכב. טרם ידוע ממה נגרמה האש.

"כשהתקרבנו למקום, כבר מרחוק הבחנו בעשן סמיך שיוצא מחניית בניין מגורים", סיפרה פרמדיקית מגן דוד אדום, רוית מרטינז. "הזירה הייתה קשה. במקום עלו באש מספר
כלי רכב ולא ניתן היה להתקרב. הובילו אותנו לגבר כבן 45 שאנשים שהיו במקום הוציאו בתחילת הארוע. הוא היה בהכרה מלאה וסבל מפגיעות בגפיים".

לפחות שני פצועים, הרקע נבדק
לפחות שני פצועים, הרקע נבדק | צילום:

"גבר נוסף כבן 48 היה בהכרה מלא וסבל גם הוא מחבלה בגפיים", המשיכה מרטינז. "הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו אותם בדחיפות לבית החולים אסותא באשדוד, כשמצבם מוגדר בינוני. זה היה הפינוי הראשון של מד"א לחדר המיון בבית החולים החדש שנפתח היום".

לפני חודש: צעיר מת לאחר פיצוץ ברכבו

לפני כחודש נקבע מותו של צעיר בן 28 שנפצע קשות בפיצוץ ברכבו בשכונת קריית חיים בחיפה 40 יום קודם לכן. מותו נקבע במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים רמב"ם בעיר, לאחר שמערכות גופו קרסו בעקבות הפגיעות שספג בגפיו, בבטנו ובריאותיו.

במשטרה מסרו ביום הפיצוץ כי הרקע לאירוע פלילי, וחקירה נפתחה בנושא.