אישה נוספת טוענת שהטריד אותה. ח
אישה נוספת טוענת שהטריד אותה. ח"כ מגל | צילום: יונתן סינגל

אישה רביעית טוענת שינון מגל הטריד אותה מינית: 5 ימים לאחר שנחשפו העדויות הראשונות נגדו, אישה נוספת טוענת הערב (ראשון) שהוטרדה.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מדובר באישה שעבדה בעבר עם מגל במקום עבודה שאינו אתר "וואלה!" ופנתה למערכת חדשות 2 לאחר שראתה את ההתקפות וההכפשות על הנשים האחרות שפרסמו פוסטים נגדו. לדבריה, היא לא יכולה לעמוד מנגד - והרגישה צורך לחזק אותן ואת האמינות שלהן ולומר שגם לה זה קרה.

לפני כשנתיים, היא נתקלה בו באופן אקראי לגמרי במקום ציבורי. לטענתה, הם ניהלו שיחה קצרה ואז הוא נישק אותה נשיקה פולשנית בניגוד לרצונה והותיר אותה המומה. היא מלמלה כמה מילים ועזבה את המקום, סיפרה.

לדבריה, היא לא התלוננה בזמנו היות והרגישה שהנזק שייגרם לה מתלונה יהיה גדול יותר מהנזק של אותה הנשיקה שנכפתה עליה. בנוסף, לא רצתה לגרום נזק לבני משפחתה.  היום היא מקווה שמגל באמת יעזוב את הכנסת ויחסוך ממנה וממנו את מחול השדים. גם במקרה שלה, לא ברור אם תגיש נגדו תלונה במשטרה.

הפוסט של העובדת הוביל לסערה

פרשת מגל התפוצצה עם פרסום הפוסט של כתבת "וואלה!" רחלי רוטנר, שהאשימה את הח"כ בהתנהגות מטרידה. לפוסט הגיבה עובדת נוספת, א', שציינה שמגל חפן לה את הישבן. לאחר מכן הבהירה ברשתות החברתיות כי מגל נגע בה בניגוד לרצונה יותר מפעם אחת ושאל אותה האם היא תרצה להצטרף אליו לתא השירותים - וכל זאת בזמן שעבדה תחתיו באתר "וואלה!". היא עדיין לא הביעה נכונות למסור עדות, אך במשטרה אומרים כי בשלב זה די בעדותה של כתבת "וואלה!" רחלי רוטנר ואין צורך בתלונה או בזימון גורמים נוספים לעדות כדי להמשיך את הליך הבדיקה.

רוטנר:
הפוסט שפרסמה חולל סערה. רוטנר | צילום: מתוך "החפרנים", חינוכית

לאחר החשיפה של רוטנר ותגובתה המטלטלת של א' לפוסט שלה, עובדת נוספת סיפרה כי עברה חוויה דומה: "ביום בו ינון הודיע שהוא עוזב הוא נתן לי חיבוק צמוד ואמר לי: 'איזה כוסית'. אחר כך הוסיף: 'עכשיו כשאני לא הבוס שלך...' ולא המשיך את המשפט".

העובדת תיארה את סביבת העבודה בחברת מגל: "לא הייתי היחידה, הוא תמיד היה מאד ידידותי, ואמנם לא הייתה חציית גבול אבל היה משהו צורם. היית מקבלת וייבים בתור אישה שהם לא נעימים".

שעות לאחר שצצו העדויות נגד מגל, זימן אותו יושב ראש הבית היהודי השר נפתלי בנט לשיחה - ולאחריה החליט להדיח אותו מראשות סיעת הבית היהודי. "שגיתי בעבר בהתנהלות בלתי ראויה, וקל וחומר שאינה הולמת איש ציבור כפי שאני היום", מסר מגל בבוקר שלאחר הפגישה. "אני מתנצל מעומק לבי בפני מי שנפגע ונחוש לתקן את התנהלותי וגם לשקם את הדברים במישור האישי והמשפחתי".