שני נהגים נהרגו הבוקר (רביעי) בהתנגשות בין שני כלי רכב סמוך למשאבי שדה שבנגב. השניים נלכדו ברכביהם ומותם נקבע בזירה על ידי צוותי מד"א. המשטרה החלה בחקירת נסיבות התאונה והכביש נחסם זמנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צוותי רפואה רבים הוזעקו לזירת התאונה, בכביש 222 סמוך לפארק גולדה, לאחר קבלת הדיווח הראשוני על התאונה סמוך לשעה 07:10. צוותי כיבוי מתחנות נאות חובב ובאר שבע הוזעקו לכיבוי כלי הרכב הבוערים.

חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קבעו את מותו של גבר בשנות ה-40 לחייו לאחר שחולץ מאחד מכלי הרכב. לאחר כיבוי הרכב השני, נקבע גם מותו של אדם נוסף שנמצא בתוך הרכב.

כוחות המשטרה שהוזעקו לזירה החלו בסריקות בכלי רכב על מנת לאתר נוסעים נוספים ולהבין מה גרם לתאונה הקשה. "מבדיקה ראשונית עולה ככל הנראה מדובר בתאונה חזיתית בן וכתוצאה מכך שני כלי הרכב עלו באש", הדגישו במשטרה.

חנן רוזיליו, פאראמדיק מד"א, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו שמדובר בתאונה מזעזעת. שני כלי הרכב בערו ובתוכם אנשים, מאחד הרכבים הצליחו לחלץ גבר עם פגיעות וכוויות קשות, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו במקום. לרכב השני לא ניתן היה להתקרב ולאחר שכיבו את הרכב איתרנו בתוכו אדם ללא רוח חיים וקבענו את מותו".