הבדיקה קבעה - נהג המשאית לא השתמש בסמים: נהג המשאית החשוד במעורבות בתאונה הקטלנית בכביש 7, סמוך לגדרה, בה נהרגו אם ותינוק בן חודשיים, לא השתמש בסמים - זאת למרות החשד הראשוני של החוקרים, כך נמצא היום (שני) בבדיקת מעבדה ראשונית שנערכה לנהג.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

החקירה ראשונית של התאונה העלתה כי משאית שנסעה מכיוון מערב פגעה בחלק האחורי של הרכב הפרטי שככל הנראה עמד בצד הדרך.  עדי ראייה שהיו במקום התאונה סיפרו שבזמן שתוחקר על ידי בוחני התנועה של מרחב לכיש, הנהג הפוגע היה מבולבל ולא הצליח לספק גרסה לאירוע שהתרחש. החוקרים החרימו לנהג את הפלאפון האישי שלו ונבדקת האפשרות שהוא עסק בו בזמן הנהיגה.

עוד עולה מפרטי החקירה כי האב עצר בשולי הכביש בצורה בטוחה ביותר. משום מה, משאית שאסור לה להיכנס לנתיב הזה, נכנסת ופוגעת בו ובמשפחתו בצורה קשה. היא גוררת אותם עשרות מטרים וגורמת לתוצאה הקטלנית. תוצאות התאונה היו הרסניות במיוחד: בנוסף לאם ובנה התינוק בן החודשיים בלבד שנהרגו, נפצע בה אב המשפחה, קצין צה"ל בן 35 בדרגת רב-סרן בחיל האוויר באורח בינוני-קשה, וילדה כבת שנתיים שנפצעה באורח קל.

התאונה גבתה את חיי ההורים ותינוקם (צילום: דוברות המשטרה, חדשות)
אם ותינוק כבן חודשיים נהרגו | צילום: דוברות המשטרה, חדשות

בדיון בהארכת מעצרו של הנהג שנערך ביום שישי האחרון, מסר נציג המשטרה כי יש בעברו של הנהג מספר דוחות בהם סטייה מנתיב ועבירה על רמזור אדום: "הוא מציג זיכרון סלקטיבי בחקירה והוא לא זוכר פרטים". חקירת הנהג צפויה להימשך גם היום.

חקירת התאונה נמשכת (צילום: דוברות המשטרה, חדשות)
צילום: דוברות המשטרה, חדשות