לינדה אלקובי היא העובדת שעומדת במרכזה של שערוריית המין המביכה בעיריית אשדוד, שבמסגרתה נחשפה קלטת בה נשמע מנהל בכיר בעירייה מסכים לקיים יחסי מין עם אישה אחרת שאינה אשתו. הערב (ראשון) היא התייצבה מול המצלמה ובריאיון לחדשות 2 לא התנצלה על מעשיה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בריאיון לינדה לא הסתירה את הסיפוק מהצלחתה להביא לפיטורי המנהל הבכיר שהוקלט ונפל בפח. "איך אומרים? כל גנב סופו תלייה. מי שעשה רע יקבל רע", היא אמרה.

בשבוע שעבר פורסמה קלטת המין הלוהטת, שבה נשמעת לינדה וג', עובדת עירייה נוספת, מקליטות את המנהל הבכיר. בשיחה נשמעת ג' מציעה למנהל לקיים יחסי מין עם אישה אחרת.
כבר חודשים שלינדה מתנדנדת בין עזיבה לפיטורים ולפני שבועיים העבירה את ההקלטה לעירייה. "אני בסך הכל רוצה להראות למנכ"ל איזה מנהל מושחת יש לו, הרי הדג מסריח מהראש", לינדה הסבירה.

"אני מראה לעירייה איזה מנהל רצה לפטר אותי. תראו מה אתם מחזיקים בעירייה מנהל מושחת אני חשפתי שחיתויות לא התייחסתם", הוסיפה. לינדה טענה שהרעיון להקליט את אותו בכיר לא היה יוזמה שלה אלא דווקא של חברתה ג'.

"אני מעולם לא הבטחתי לה כסף, ואז היא אומרת לי 'לינדה אני צריכה טובה ממך, אני רוצה שתעזרי לי להקליט אותו, שאם הוא לא ימליץ עליי אני אוציא לו את זה ויהיה לי קלף עליו", ציינה לינדה. "אני לא תדרכתי אותה, זאת טעות".

ג' מספקת גרסה הפוכה. "היא אמרה לי 'בואי נזרים שם את המנהל על הבחורה, אני אחכה לו באיזה סיבוב ואני מבטיחה לך אני אתן לך כסף'", סיפרה ג'.

"היוזמה הייתה של אותה עובדת", אומר עו"ד שלומי הלוי, פרקליטה של לינדה. "מרשתי סייעה בהבאת מכשיר ההקלטה הא ותו לא".

פרקליטיו של המנהל הבכיר, עורכי הדין שמעון אלון ונטלי אלון, מוסרים בשמו שכל מטרתה של לינדה הייתה להתנקם בו על כוונתו לפטר אותה. כעת ממתין המנהל הבכיר להחלטה בעקבות שימוע שנערך לו לפני פיטורים וכך גם ג'.