אחרי ההתעללות הקשה - הכלבה נים משתקמת ושוב מאושרת: בחודש שעבר הבאנו כאן בחדשות 2 Online את סיפורה הנורא של גורת הכלבים הכנענית נים, שעברה התעללות מחרידה לאחר שהוכתה, הורעבה ושתי רגליה הקדמיות נוסרו על ידי בעליה. השבוע בוצעה מדידה ראשונה של פרוטזה על אחת מרגליה של נים - מה שיאפשר בהמשך את התקנתה, זאת הודות לתרומות של אנשים טובים שסייעו לכלבה. בינתיים - היא מחייכת ומתחילה שוב ללכת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"מדינה שלמה הזדעזעה למראה תינוקת כנענית יפיפייה שעברה את אחת ההתעללויות הקשות שידענו ובמסע מטורף נתרמו להציל את חייה ורגליה אלפי אנשים", מסרה איילת מור, תושבת הצפון שהזדעקה לטפל בכלבה מיד כששמעה על המקרה בחודש שעבר. "השבוע הגיע צוות של רופאים מארצות הברית אשר הניח על הרגל הראשונה של נים שלנו פרוטזה חיצונית", בישרה מור לחבריה ולרבים שאיננה מכירה ודאגו לשלומה של הגורה שבעליה חתכו את רגליה כחלק ממסכת התעללויות קשה.

"נים חוזרת לחייך ולאהוב" (צילום: נטע דר, עמותת "הכלבים שבצל")
"נים חוזרת לחייך ולאהוב" | צילום: נטע דר, עמותת "הכלבים שבצל"

"השבוע בוצעה מדידה ראשונית של פרוטזה שתהיה מוכנה בקרוב", מסרה מנהלת עמותת "הכלבים שבצל", נטע דר. "הפרוטזה מולבשת על גרב שמונחת על הרגל - וזה שלב ראשון עד שנגיע לשלב הקשה של השתלת הפרוטזה, שזה הליך לא פשוט". נים, שמטופלת במסירות במרפאתו של ד"ר יובל סמואל בתל אביב, עוברת בכל יום חבישות וטיפולים - וזוכה לביקוריה של דר מדי יום: "יש לה כריות ומשחקים, אני מאושרת לראות אותה מתאוששת. נים הופכת להיות גורת כלבים שמתחילה לחייך ולאהוב".

הכלבה נים לאחר ההתעללות, בחודש שעבר (צילום: עמותת "הכלבים שבצל")
הכלבה נים לאחר ההתעללות, בחודש שעבר | צילום: עמותת "הכלבים שבצל"

מאז הפרסום כאן בחדשות 2 Online, פנו קוראים רבים למערכת בבקשה לתרום עבורה ואף לאמצה. חודש לאחר מכן, אנו שמחים לבשר שהתרומות סייעו לנים להתאושש ולהשתקם. בעמותה מבקשים להודות לכל מי שנרתם לתרום עבור רכישת הפרוטזות עבור נים והליך הטיפול בה שהוביל להתאוששותה. בנוסף מדגישים שם כי בשלב זה לא ניתן לבקר את נים כיוון שהיא נמצאת דרך קבע במרפאה פעילה.

לפניות לכתב: morl@ch2news.tv