מלכה כהן, אם חד הורית בת 59 מדימונה - על סף ייאוש. אנשי חברת עמידר פינו אותה מהדירה שלה היא זכאית על פי חוק מסיבה שקצת קשה לתפוס: מלכה היא חולת סרטן ונעדרת זמן רב מהדירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לא רוצים להבין אותי", מספרת כהן בת ה- 59. "כל האישורים לא מספקים אותם, למה אני ממצאיה את המחלה הזאת?". ביום שאני נמצאת בטיפולים אני אצל אחותי מאחר ואני זקוקה להשגחה."

במכתב שנשלח לכהן לאחרונה על ידי חברת עמידר נכתב כי "לאחר חקירה וביקרות חוזרת ונשנות, נמצא כי אינך גרה בדירה. הנך נדרשת לרוקן את התכולה הקיימת בדירה". אולם בחברה לא הסתפקו במכתב וציינו בפני כהן כי במידה ולא תפנה מרצונה את הדירה היא תפונה בעבורה והיא זאת שתאלץ לשאת בהוצאות.

בעקבות הכתבה בחדשות 2 אמש, זומנה היום מלכה כהן למשרדי "עמידר" בדימונה, שם התנצלו על האירועים האחרונים ונתנו לה בחזרה את המפתח לדירתה.

מחברת "עמידר" נמסר בתגובה: "אנו מלווים את גב' כהן והמשפחה במסירות למעלה מ-16 שנים. בשנים האחרונות היא בחרה שלא להתגורר בדירה מסיבותיה שלה, ולמרות זאת יזמנו עשרות שיחות עימה על מנת לשכנעה לשוב ולהתגורר בדירה - ללא הועיל. עקב מצבה הרגיש, אפשרנו למשפחה להשאיר את הדירה ריקה לפרק זמן ארוך מהמותר, אף שיש משפחות נוספות הממתינות לדירת עמידר בעיר. נשמח אם הגברת כהן תחליט לחזור להתגורר בדירה באופן קבוע".