לילה עם חרקים: א' יצאה לסיור מחלקתי בים המלח, ולנה במלון דניאל הסמוך לחוף. באמצע הלילה הבינה שהיא מלאה בעקיצות, ובמהירות נמצאה הסיבה: מכת פשפשים בין סדיני המיטה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

א' הגיעה עם חברתה לחדרן בבית המלון, אך בעוד חברתה הצליחה להירדם מיד, היא מצאה עצמה ערה. רק בשעה שתיים בלילה היא הבינה מה מציק לה והעירה את החברה: "בדקנו את החדר ואת המיטה, וגילינו שהיא מלאה בפשפשים".

את העקיצות הרבות והפשפשים שמילאו את המיטה ניתן לראות בתמונות שצילמה א' בלילה הקשה. "ברור שעזבנו את החדר", שחזרה. "הציעו לנו חדר חלופי אבל הוא לא נראה לנו, אז נשארנו בלובי כל הלילה". הממונה מטעם החברה בה עובדת א' דיברה עם מנהלת השיווק של המלון. המלון הציע לה ולחברתה חופשה חלופית - הצעה שהן לא בדיוק ששות לקבל.

העקיצות מאותו הלילה (צילום: חדשות)
העקיצות מאותו הלילה | צילום: חדשות

אדי טייאר מהדברה ירוקה מאשר כי אכן מדובר מפשפשים. "בשנים האחרונות רואים עלייה דרמטית בנוכחות פשפשי מיטה ברחבי ישראל בכלל, ובבתי מלון בפרט", הסביר. "זה נובע ממעבר רב של אנשים: אם בעבר המצאותם הייתה אופיינית לאיזורים נחשלים ברמה נמוכה, היום אפשר לראות אותם גם בבתי מלון יוקרתיים. בנוסף, בבתי מלון פעמים רבות בוחרים לעבוד עם אנשי מקצוע זולים. לכן, על בית המלון ליידע את העובדים כיצד לאתר פשפשים".

עוד הבהיר טייאר כי חרף העובדה שפשפשים עשויים להוביל לתגובה אלרגית, אין סכנה להעברת מחלות. "לקראת חג הפסח בדקו טוב את החדר לפני שפרקתם מזוודות: הרימו סדינים, חפשו כתמי דם מעל המזרן והזיזו את התמונה שמעל המיטה - מקום שבו הפשפשים נוטים להסתתר", הדגיש.

ממלון דניאל ים המלח נמסר בתגובה: "אנו מצטערים על עוגמת הנפש שארעה לגברת במהלך ביקורה במלון. אנו בהחלט נבדוק עניין זה לעומק, על מנת להפיק הלקחים הנדרשים ממנו".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו