אדום-לבן בהפתעה: סגן ראש עיריית רחובות לשעבר עמי פיינשטיין החליט לצבוע שכונה שלמה באדום-לבן כדי שתושבי העיר יחנו בחניון בתשלום שבבעלותו. לאחר שהעירייה פתחה מחדש את המדרכה לחניה, הבהיר פיינשטיין כי הוא לא מתכוון לוותר: "השבוע אצבע שוב, אני רוצה שכל המכוניות יחנו אצלי".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

באחד הבקרים הגיעו סטודנטים במרכז האקדמי פרס ברחובות ועובדים בפארק הורוביץ בעיר, וגילו שכל החניות ברחוב הראשי נצבעו לפתע באדום-לבן. מהר מאוד התברר שמי שאחראי לצביעת המדרכות ללא אישור מהעירייה הוא סגן העיר לשעבר - עמי פיינשטיין - שהוא גם הבעלים של מגרש חנייה באזור.

עיריית רחובות מיהרה לצבוע מחדש את המדרכות בכחול-לבן, אך פיינשטיין סיפר בשיחה עם החדשות שהוא לא מתכוון לתת לזה לעצור אותו והבטיח שימשיך לצבוע את המדרכות. "השבוע יהיה אדום-לבן עוד הפעם, אני אצבע עליהם שוב, שיתבעו אותי עכשיו בבית משפט".

פיינשטיין הודה בשיחה שהמטרה שלו היא להביא את האנשים לחנות בתשלום בחניון הפרטי שבבעלותו. "אני רוצה שכל המכוניות בפארק יחנו אצלי. זה אינטרס ציבורי שהכבישים יהיו ריקים ומהירים וכולם יחנו אצלי. אני לא מבין למה לא". מבחינת פינשטיין העירייה לא תעשה נגדו דבר: "הם מפחדים ממני".

תגובת עיריית רחובות: "עיריית רחובות תמשיך באכיפה בלתי מתפשרת נגד מי שלוקח את החוק לידיו ופועל בניגוד לדין. העירייה השיבה את המצב לקדמותו באופן מיידי ותעשה כן גם בהמשך".