27 נהרגו באתרי בנייה מתחילת השנה (צילום: אסף אירלנדר דוברות מד"א, חדשות)
הזירה בה נמצאה הגופה | צילום: אסף אירלנדר דוברות מד"א, חדשות

גופת אישה אותרה הבוקר (ראשון) באתר בנייה ברחוב יגאל אלון בתל אביב, לאחר שככל הנראה נפלה מגובה רב אל מותה. אחר הצהריים אישרה המשטרה כי מדובר בגופתה של סיון לביא בת ה-46 שנעדרה מאז אתמול מביתה בגבעתיים

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מהמשטרה נמסר עוד כי "באשר לנסיבות מותו של הילד, נתיחת הגופה הסתיימה ובשלב זה לא ניתן לקבוע את סיבת המוות ויש להמתין לתוצאות בדיקות מעבדה נוספות".

במהלך שעות הלילה המשיכו עשרות שוטרים ומתנדבים בחיפושים אחר לביא, שבנה מת השבוע לאחר שישן בחדר בו אירעה שריפה קודם לכן. במשטרה ביקשו את עזרת הציבור בחיפושים אחריה, ואף ציינו כי קיים חשש לחייה בעקבות הטרגדיה.

סיון לביא ז"ל
סיון לביא | צילום:

בשבוע שעבר נקבע מותו של בנה של לביא, בן 12 בלבד, ככל הנראה משאיפת חומרים רעילים - אם כי הנסיבות עדיין נבדקות. לביא שהתה בבית המשפחה - אך אתמול יצאה מבלי לומר מילה או להשאיר פתק. המשטרה הקימה חמ"ל לאיתורה, וכמאה שוטרים ומתנדבים החלו בחיפושים אחריה.

מבצע החיפושים (צילום: דוברות המשטרה)
החיפושים הנרחבים אחר לביא | צילום: דוברות המשטרה

שרשרת האירועים הטרגית החלה ביום רביעי כששולחן בבית של המשפחה נשרף, וצוות של כיבוי אש כיבה את השריפה. ביום חמישי האישה והבן הגיעו לסדר את הבית, הלכו לישון שנת צהריים והילד לא התעורר. הפרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה על ידי הסבתא, שניסה ליצור קשר עם השניים ללא הצלחה, נאלצו לקבוע את מותו של הילד.