סיון לביא ז"ל
סיון לביא | צילום:

השבוע חוותה משפחת לביא טרגדיה כאשר נקבע מותו של אחד הילדים, בן 12 בלבד, ככל הנראה משאיפת חומרים רעילים - אם כי הנסיבות עדיין נבדקות. אמו של הילד, סיון לביא, שהתה בבית המשפחה - אך היום (שבת) יצאה מבלי לומר מילה או להשאיר פתק. המשטרה הקימה חמ"ל לאיתורה, וכמאה שוטרים ומתנדבים מחפשים אחר לביא בת ה-46.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

האירוע הטרגי החל כאשר השולחן בבית של המשפחה נשרף, וצוות של כיבוי אש כיבה את השריפה. ביום חמישי האישה והבן הגיעו לסדר את הבית, הלכו לישון שנת צהריים והילד לא התעורר. הפרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה על ידי הסבתא, שניסה ליצור קשר עם השניים ללא הצלחה, נאלצו לקבוע את מותו של הילד.

אתמול האם מסרה עדות במשטרה, ולא היה שום דבר חריג בעדותה: במשטרה ביקשו מהמשפחה לשמור עליה בתקופה קשה זו, ולביא הלכה לישון אצל אמה בגבעתיים. היום בשבע בבוקר האם הגיעה לחדרה של לביא וראתה שהחדר ריק: לביא לא השאירה מכתב אבל יצאה מהבית.

מבצע החיפושים (צילום: דוברות המשטרה)
החיפושים הנרחבים אחר לביא | צילום: דוברות המשטרה

בגלל מצבה הנפשי הקשה של לביא בימים אלו וסערת הרגשות, קיים חשש לחייה: חפ"ק נפתח בתחנת שכונות בתל אביב, מעל למאה שוטרים ומתנדבים פועלים לאיתורה.

המשטרה פונה לעזרת הציבור בחיפושים ומבקשת מכל מי שיש לו מידע כלשהו אודות מקום הימצאה להתקשר לתחנת משטרת שכונות בטלפון 03-6304444 או להתקשר למוקד 100 של המשטרה.