ארכיון (צילום: חדשות 2)
ארכיון | צילום: חדשות 2

בסוף השבוע הודלפה לרשתות החברתיות ולכלי התקשורת תמונה של רה"מ לשער אהוד אולמרט המאושפז בבית החולים שיבא בתל השומר מאז השבוע שעבר. הדלפת התמונה עוררה כעס רב, והובילה לזימון הצוות הרפואי של בית החולים לבדיקה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בעקבות הדלפת התמונה, בה נראה רה"מ לשעבר שאינו חש בטוב כשהוא לבוש חלוק בית חולים, נערכה בדיקה עם הצוות המצומצם של בית החולים שמורשה להיכנס ולטפל באולמרט. למרות שמהבדיקה עלה כי התמונה לא צולמה על ידי אחד מחברי הצוות הרפואי, בבית החולים החליטו לחדד את הנהלים בנושא.

ביום חמישי הקרוב תדון ועדת השחרורים בקיצור שליש מעונשו של רה"מ לשעבר. לקראת הדיון המכריע, קראו בסוף השבוע שרים בכירים בממשלה להפעיל את מידת הרחמים ולשחררו מבית הסוהר. שר התחבורה ישראל כ"ץ פרסם את התמונה שהודלפה, בה נראה אולמרט כחוש ורזה, ולידה כתב: "רה"מ לשעבר אהוד אולמרט נענש וריצה שני שליש מעונשו. מידת הרחמים מחייבת לשלוח אותו הביתה".

"‏הגיע הזמן לשחרר את אהוד אולמרט. על אף חילוקי הדעות, אין ויכוח על תרומתו המכריעה של ראש הממשלה אולמרט לביטחון ישראל בשורה של החלטות אמיצות", כתב גם שר החינוך נפתלי בנט בעמוד הפייסבוק שלו". "הגיעה עת מידת הרחמים". קריאה דומה השמיעה גם חברת מפלגתו, שרת המשפטים איילת שקד.