"פשוט סיוט" - כך תיארה היום (רביעי) ג'ודי ניר מוזס שלום בתכנית ה"בוקר של קשת" את תחושות בני משפחתה בתקופה האחרונה, בה נאלצה להתמודד עם הטענות נגד בעלה שר הפנים לשעבר סילבן שלום על הטרדה מינית.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

כחודש לאחר שנחשפה בחדשות 2 בדיקת הפוליגרף שעברה המתלוננת נגד הפוליטיקאי הוותיק, אמרה רעייתו כי מדובר בזמנים קשים עבורה ועבור בני משפחתה. "זה לא פשוט לעבור 140 ימים שכאלה", אמרה. "יש לי בעל מהמם ומקסים. אנחנו יחידה אחת".

בהמשך ביקשה מוזס שלום שלא לפרט בנוגע לפרטי הפרשה, אך ציינה כי מדובר בימים לא קלים. "מבחינה נפשית, אני חייבת להגיד שזה סיוט. כשיגיע זמני יכול להיות שאדבר בנושא".

"אני ובעלי - יחידה אחת"

במהלך חודש מרס פרסם כתבנו גיא פלג כי האישה ששהתה בבית הזוג שלום ועברה בדיקת פוליגרף, דרשה מהשר לשעבר 700 אלף שקלים בתמורה לכך שלא תתלונן נגדו על שהטריד אותה מינית לכאורה.

כבר אז הגיבה מוזס שלום להתפתחויות בדף הטוויטר שלה וכתבה: "אני ובעלי, יחידה אחת". בהמשך, במסגרת השתתפותה של שלום בוועידת נשים ועסקים בירושלים - סיפקה התבטאות שעשויה להתפרש כרמיזה לתלונה. כשנשאלה במהלך הפאנל מה התכונה הכי בעייתית שלה, ענתה "נקמנות".

לפני כארבעה חודשים הגיש סילבן שלום את התפטרותו מהכנסת בעקבות העדויות נגדו. בהודעת ההתפטרות הלקונית שלו לא ציין שלום את הרקע למהלך, אך מספר ימים קודם לכן אמר: "משפחתי תומכת בי באופן מלא, אך אין כל הצדקה למחיר הנדרש ממנה. בנסיבות אלה החלטתי לפרוש מתפקידיי כשר וחבר כנסת".