זירת השרפה, הבוקר
זירת השרפה, הבוקר | צילום: דוברות כיבוי והצלה, חדשות

הרוג בשרפה קטלנית בבת ים: הבוקר (שלישי) פרצה אש בדירה בבניין מגורים ברחוב בלפור בבת ים. לאחר מאמצי חילוץ, נקבע מותו של גבר שאותר בדירה ללא רוח חיים. מהמשטרה נמסר כי הגבר שנהרג בשרפה היה בן 93. אישה כבת 80 פונתה במצב בינוני: נסיבות השרפה נבדקות.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

מהמשטרה נמסר כי פרטי הדיירת שפונתה לבית החולים אינם ידועים בשלב זה: "כוחות משטרה וגורמי הצלה נמצאים במקום, הציבור מתבקש להתרחק מהמקום ולאפשר לכוחות לפעול". גם זהותו של ההרוג עוד לא התבררה.

לאחר קבלת הדיווח על השרפה שפרצה בקומה השנייה בבניין, צוותי כיבוי הוזעקו למקום. ממד"א נמסר כי הדיווח הראשוני התקבל בשעה 06:58: חובשים ופרמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר שאותר בדירה עם כוויות קשות וללא סימני חיים. אישה כבת 80 פונתה לבית החולים וולפסון במצב בינוני כשהיא סובלת משאיפת עשן.

פראמדיק מד"א מאיר ולדר סיפר: "כשהגענו למקום ראינו אש ועשן בדירה בקומה השנייה בבניין המגורים, אישה כבת 80 יצאה מהבניין כשהיא בהכרה וסובלת משאיפת עשן, מיד הענקנו לה טיפול רפואי שכלל העשרה בחמצן והיא פונתה לבי"ח וולפסון תוך כדי המשך טיפול כשמצבה בינוני ויציב. כוחות הכיבוי שפעלו במקום כיבו את השריפה וביצעו סריקה בדירה איתרו נפגע מחוסר הכרה שסבל מכוויות קשות, נכנסו לדירה על מנת להעניק טיפול רפואי אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו