השניצל והפלסטיק שנמצא בתוכו (צילום: חדשות)
השניצל והפלסטיק שנמצא בתוכו | צילום: חדשות

סכנה בארוחת הערב: פעוט כבן שנתיים כמעט ונפגע לאחר שאכל שניצל מוכן של חברת "עוף טוב" ובתוכו, כך טוענת אימו אלונה, נמצאה חתיכת פלסטיק גדולה ודוקרנית. האם הערנית הבחינה בעצם הזר בזמן ועצרה את בנה לפני שהספיק להיפגע. "רעדתי מפחד", שחזרה. "אני לא יכולה לחשוב מה היה קורה אם הוא היה מכניס את זה לפה".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

אלונה סיפרה שלאחר שחיממה לבנה את אצבעות השניצל לארוחת הערב והתיישבה לצדו, היא הבחינה בעצם זר שהיה בתוך אחד השניצלים. לטענתה, היא מעולם לא חשבה שבשניצלונים הקטנים והאהובים שהיא נותנת לבנה מדי שבוע יכול להסתתר משהו שיסכן את חייו.

העצם הזר שנמצא במנת השניצל (צילום: חדשות)
העצם הזר שנמצא במנת השניצל | צילום: חדשות

האם סיפרה שברגע שזיהתה את הסכנה, היא חטפה את המאכל מידו וגילתה שאכן מדובר בחתיכה גדולה של פלסטיק דוקרני. בעקבות המקרה אלונה פנתה לשירות הלקוחות של חברת "עוף טוב", שם ביקשו ממנה לשלוח את העצם שנמצא לבדיקה. לאחר הבירור שערכה החברה, הבטיחו לה שתקבל פיצוי. "זה פשוט ביזיון וחוסר אחריות", אמרה אלונה. "זה יכול היה להיגמר באסון".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מחברת "עוף טוב" נמסר בתגובה: "אנו מתייחסים בכובד ראש לתלונתה של אלונה. אספנו ממנה את המוצר ואת חתיכת הפלסטיק שמצאה והעברנו אותם לבדיקה במחלקת אבטחת האיכות שלנו. בנוסף, ערכנו בדיקות דקדקניות בכל חומרי הגלם המרכיבים את המוצר אשר כולם מסופקים לנו תחת תקן ISO המחמיר.

"להערכתנו, מדובר במקרה יחיד בו פיסת הפלסטיק השתרבבה אל תוך אחד מחומרי הגלם. לאור המקרה הגברנו את הבדיקות של כל חומרי הגלם בהם אנו משתמשים. הפיצוי שאנו מציעים ללקוחה הינו חלק ממדיניות החברה ובשום אופן אינו בא במקום בדיקות קפדניות, איתור תקלות ומחויבותנו לספק ללקוחותינו את המוצרים האיכותיים והטובים ביותר".

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il