האנשים שבשבילם כל יום פורים: כשאלי לויטס, בת 24 מתל אביב, לובשת את תחפושת בת הים הקטנה שהיא תפרה בעצמה, היא מרגישה אחרת. כמו בחורה שיש לה קצת יותר ביטחון מאלי של היום יום. היא מתעכבת על כל פנינה ופנינה שהיא תופרת למחוך שיצרה בעצמה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות  

אלי מקפידה על כל פרט קטן בתחפושות שהיא תופרת ושהן יהיו הכי דומות לדמויות שהיא רוצה להיות. אלי היא חלק מקבוצה של קוספליירים - אנשים שאוהבים להתחפש בתחפושות שהם בעצמם יוצרים - ושדומות באופן מדויק לדמויות שאליהן הם מתחפשים מסרטים, סדרות, קומיקס ומשחקי מחשב. 

קהילת הקוספליירים בארץ נפגשת למספר מפגשים בשנה, כנסים, צילומים והקרנות בכורה - שם כל אחד מציג את התלבושת שהוא יצר. "אנחנו לא צריכים יום מיוחד להתחפש בו", מספרת אלי, "זה גם נותן הזדמנות לאנשים להתחפש לדברים שהם לא היו לובשים בדרך כלל ביום יום".

את מלאכת התפירה למדה אלי מאמא שלה, מעצבת תחפושות בעצמה. האביזר הראשון שהיא הכינה בעצמה לתחפושת של הארלי קווין, נוצר מצינור גז משנות ה-50 שהיא רכשה באינטרנט ושעלה לה מלא כסף. " זה מאוד יקר ליצור תלבושות איכותיות, מבדים טובים שיישמרו לאורך זמן", מספרת אלי, "אבל אם אנחנו משקיעים את הכסף הזה, זה אומר שאנחנו ממש אוהבים את זה".