סיפור האהבה חוצה היבשות של שי ואסתר: שי קורץ הוא איש עסקים ישראלי ודוגמן עבר, אסתר היא בת אצולה באפריקה. הם התחתנו בטנזניה, וכבר תקופה ארוכה שאסתר לא מקבלת אישור לעלות לישראל. עכשיו היא בהיריון בסיכון גבוה, ושי יצא למאבק לאפשר לה ללדת כאן, בבית חולים בארץ. "אנחנו מקווים שתוך כמה ימים היא תגיע סוף סוף לישראל", אמר היום (חמישי) קורץ בריאיון שהעניק ב"חמש עם עמליה דואק".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

"חשוב לי שהיא תלד בישראל מהרבה סיבות", סיפר קורץ. "קודם כל היא אשתי וזו הבת שלי וכל חיי פה. אני עליתי לארץ כי אני מאמין במדינה וזה המקום שלהן. אני אעשה הכל להביא אותה ללדת במדינת ישראל".

קורץ הסביר שסיבה נוספת לכך שהוא נלחם על הבאת אסתר לישראל היא המצב הבריאותי והתברואתי בו היא נמצאת בטנזניה. "למרות שהיא בת אצולה התנאים הכי טובים בטנזניה הם לא מספיק טובים אפילו לאויבים שלי. רופאים ישראלים מסתכלים על המצב והנתונים והם פשוט לא מאמינים", הדגיש קורץ.

"אני קר רוח, כי אני מרגיש במשימת חיי ושאני עושה כל שביכולתי כדי להביא אותן לכאן", סיפר קורץ. "שום דבר לא שבר ולא ישבור אותנו, יש לנו אחד את השנייה להתחזק, ויחד אנחנו מתמודדים מול כל הקשיים והאתגרים".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו