חוזר לבית"ר לפני הפרישה (צילום: רויטרס, חדשות)
חוזר לבית"ר לפני הפרישה | צילום: רויטרס, חדשות

יוסי בניון חוזר לבית"ר - לפני הפרישה: אחרי שהספיק לעבור בין 4 קבוצות בליגת העל, מאז שחזר מקריירה ארוכה באירופה, קפטן הנבחרת לשעבר ואחד הכוכבים הגדולים של הכדורגל הישראלי חתם בבית"ר ירושלים עד סוף העונה - כך הודיעה היום (שלישי) הקבוצה. בעונה הבאה הוא אמור להצטרף לצוות המקצועי של המועדון ולסייע בפיתוח מחלקת הנוער.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים שמח לבשר על חזרתו של יוסי בניון לשורות הקבוצה", נכתב באתר הרשמי של המועדון. "השחקן המעוטר סיכם וחתם על שובו לקבוצה עד לתום העונה הנוכחית כשחקן, ובסיומה יחבור לצוות המקצועי של המועדון לפיתוח מחלקת הנוער וטיפוח שחקנים צעירים".

ההודעה המרגשת על החזרה מבשרת באופן רשמי על כוונתו של בניון לפרוש בסוף העונה, לאחר קריירה עתירת הישגים. אחרי חזרתו מאירופה ב-2014, הקשר הוותיק כיכב על המגרש עם מכבי חיפה, מכבי תל אביב, בית״ר ירושלים, מכבי פתח תקווה וכעת הוא שוב בבית״ר י-ם.

במועדון הירושלמי שקלו זמן רב אם לצרף את בניון לקבוצה, בשל הספקות לגבי תרומתו מבחינה מקצועית, בנוסף לעובדה כי סגל הקבוצה כבר עמוס בשחקנים בתפקידים הדומים לשלו. עם זאת הוחלט לצרף אותו למספר חודשים מתוך מטרה להשאירו במערכת כשתסתיים העונה.

צפו בסיפורים המעניינים של 9.5 לאורך השנים (צילום: רויטרס, חדשות)
"כולי ציפייה לאווירה של טדי" | צילום: רויטרס, חדשות

"אני שמח ונרגש מאוד לחזור לבית"ר ירושלים ולסיים את הקריירה במקום המיוחד הזה", אמר בניון. "כולי ציפייה למפגש עם האוהדים, לאווירה של טדי ולאתגר הגדול שאליו אני מגיע דרוך ומחויב. אני מודה על האמון ועל הרצון הגדול לעבוד יחד גם בשנים הבאות, ובעבודה משותפת להוביל את המועדון להצלחה".

בעלי המועדון, משה חוגג, מסר: "כבוד גדול עבורי ועבור המועדון לסגור מעגל ולהשלים את חזרתו של יוסי לבית"ר. אני רואה בבית"ר מקום דרכו אפשר לעשות שינוי חברתי, והגעתו של בניון היא חלק משינוי תפיסתי גם בכל הנוגע לתרבות הספורט במדינה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו