נתניהו הבן נגד גדעון סער
יאיר נתניהו נגד סער: "שמאלני" | צילום: מרים אלסטר, פלאש 90, חדשות

יאיר נתניהו שוב תוקף בפייסבוק: בנו של ראש הממשלה פרסם הערב תגובה ברשת החברתית בה כינה את גדעון סער "שמאלני", ואת אשתו, המגישה לשעבר גאולה אבן סער - "שמאלנית קיצונית". את הדברים כתב נתניהו בתגובה לדבריו של סער בראיון בערוץ 20, בו אמר כי הוא מתכוון לתמוך בבנימין נתניהו בבחירות לראשות הממשלה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

יאיר נתניהו הגיב לפרסום הריאיון וכתב: "חרטא. שמאלני. אשתו שמאלנית קיצונית. זה עבד מעולה עם אולמרט ובוגי יעלון. בשנייה שיהיה בעמדת כוח יגיד "דברים שרואים מכאן לא רואים משם". בסוף התגובה חזר נתניהו להזהיר מפני עמדותיה של אבן-סער ואף הוסיף ביקורת על התקשורת: "אם האישה שמאלנית, בעלה בפנים שמאלני גם כן. לא סתם כל תקשורת השמאל בונה אותו ומעלימה דברים מעברו".

"אם האישה שמאלנית, בעלה גם כן". נתניהו | צילום: חדשות

הפוסט שהכעיס את נתניהו הוא שיתוף ראיון מאמש של השר לשעבר, המתמודד היום בבחירות המקדימות ברשימת הליכוד. בריאון ענה סער לשאלות של צופי הערוץ והביע עמדות ימניות התומכות בחוק הלאום ובראש הממשלה. בין השאר אמר סער: "נעבוד קשה כדי שנתניהו יהיה ראש הממשלה".

זו אינה הפעם הראשונה בה בנו של ראש הממשלה מפרסם פוסטים ותגובות תוקפניות ברשת החברתית. דברים שפרסם בעבר עוררו סערה ואף הביאו לחסימתו מהרשתות החברתיות. בדצמבר פייסבוק הסירו פוסט בו נתניהו הביע תקווה שצה"ל ינקום את הרצח של שני חיילי הנח"ל החרדי בפיגוע בגבעת אסף. לאחר הסרת הפוסט נתניהו תקף את מדיניותה של פייסבוק וכתב "מנסים לסתום לנו את הפה". ביקורת זו הובילה לחסימתו מהרשת החברתית ל- 24 שעות.

גם בנובמבר שיתף נתניהו פוסט בוטה, אז נגד המשנה ליועץ המשפטי לממשלה דינה זילבר. בפוסט הוצגה כרזה המציגה את זילבר כדמות בסרט אימה המכונה "הפקידה", ונכתבו בה דברים כמו "זוכה פרס קשת להשתנה על הציבור".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו