תאונת דרכים קטלנית ביהודה ושומרון: שני בני אדם נהרגו, ושניים אחרים נפצעו באורח קשה ובינוני, בתאונת דרכים שהתרחשה הבוקר (שלישי) בין משאית לרכב פרטי בכביש 60 ליד היישוב עלי. כוחות כיבוי והצלה פעלו בשטח לחילוץ לכודים וצוות מד"א נאלץ לקבוע את מותם בזירה. המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות התאונה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בשעה 06:10 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב ירושלים על תאונת דרכים קשה בין משאית לרכב פרטי צפונית ליישוב עלי בכביש 60. חובשים ופרמדיקים שהוזעקו לזירה דיווחו על שני גברים כבני 30, שאותרו ללא סימני חיים ברכב הפרטי ונאלצו לקבוע את מותם.

צוות מד"א העניק טיפול רפואי לשני פצועים אחרים במקום ופינה לבתי החולים שערי צדק והדסה הר הצופים: גבר כבן 30 בהכרה, במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית, ונהג המשאית, גם הוא כבן 30, פונה במצב בינוני ובהכרה עם חבלות בגופו.

"מדובר בתאונה חזיתית קשה ומזעזעת", סיפרו החובש אליהו בן חמו ופרמדיק מד"א דוד ברוכי. "כשהגענו למקום ראינו רכב פרטי ומשאית מעוכים. ברכב הפרטי הנהג כבן 30 והנוסע שלצידו שנלכד, היו מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק עם פגיעה רב מערכתית. לאחר שביצענו בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותם. נוסע שישב במושב האחורי היה בהכרה וסבל מפגיעות בבטן ובגפיים ונהג המשאית כבן 30 היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות. יחד עם כוח רפואה של צה"ל הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו אותם לבתי החולים במצב קשה ובינוני".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו