כמעט איבד את חייו בגלל נייד: לפני כחודש אלי רוזנפלד נקלע לתאונת דרכים קשה בכביש 40 וניצל בנס. אחרי שעיכל את שעבר, התיישב רוזנפלד מול המקלדת וכתב פוסט כאילו הוא באמת נהרג. הפוסט שכתב זכה לאלפי שיתופים ותגובות. בריאיון שהעניק לאורן וייגנפלד במהדורה ראשונה רוזנפלד סיפר על הרגעים הקשים שאחרי התאונה: "אחרי שבכיתי הלכתי לילדים שלי ונתתי להם חיבוק ענק".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

בפוסט שהפך ויראלי, רוזנפלד כתב: "ביום שני, לפני שלושה שבועות הצטרפתי לסטטיסטיקה - נהרגתי בתאונת דרכים. למי שזה עוד לא קרה לו, אגיד לכם איך זה מרגיש: כלום. חסר כאב, אפס מחשבות. אתה לא יודע שאתה מת. ההלוויה יצאה עוד באותו ערב וכל מה שאני כותב פה קרה אחד לאחד חוץ מדבר אחד - משום מה לא נהרגתי".

"אני לא זוכר את התאונה עצמה, לא זוכר כלום. נסעתי נסיעה שגרתית הביתה, נסיעה שעשיתי מאות ואלפי פעמים ובאיזה שלב אני מוצא את עצמי מתעורר בסיוט", שחזר רוזנפלד. הוא הסביר שחלק מהסיבות שבגללן הוא כתב את הפוסט היו להזהיר מפני הנסיעות השגרתיות: "במצבים האלה אנחנו על סוג של טייס אוטומטי ואלו הנסיעות הכי מסוכנות".

"אחרי שבכיתי בכי טוב הלכתי לילדים שלי ונתתי להם חיבוק ענק. בימים הראשונים לא תפקדתי", סיפר רוזנפלד. "לאחר שעברו כמה ימים האצבעות שלי פגשו את המקלדת והתחלתי לכתוב את הדברים שהרגשתי".

רוזנפלד סיפר כי הוא לא האמין שהדברים שכתב יגיעו לכל כך הרבה אנשים ויצבור המון תגובות. "פרסמתי את הפוסט הראשון במצב של פוסט טראומה וקיבלתי תגובות טובות. אנשים שאלו אותי איך אפשר לשתף אותו אז העברתי את מה שכתבתי לקבוצת הפייסבוק אבא פגום ומשם זה המריא", אמר רוזנפלד.