בנו של הרב מרק נהרג בתאונה (צילום: באדיבות המשפחה, חדשות)
דוד מיכאל מרק ז"ל (משמאל) | צילום: באדיבות המשפחה, חדשות

אסון נוסף למשפחת מרק: דוד שלמה מרק, בנו של הרב מיכאל (מיכי) מרק ז"ל, נהרג בתאונת דרכים - כשהיה בדרכו למקום עבודתו במשרד ראש הממשלה. אביו נרצח בפיגוע בכביש 60 ב-1 ביולי 2016.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"בכאב אין סופי וצער רב אנחנו נאלצים להודיע על פטירתו של בעלי, בני ואחינו היקר דוד שלמה (שלומי) בן הרב מיכאל מרק בעקבות תאונת דרכים נוראית בדרכו לעבודה במשרד ראש הממשלה", פרסמה רעייתו. "ההלוויה תתקיים מחר, יום שני בהר המנוחות בירושלים".

הלוויית הרב מרק ז"ל (צילום: חדשות 2)
הלוויית הרב מרק ז"ל | צילום: חדשות 2

לאחר שאביו נרצח, דוד שלמה פנה יחד עם אחיו בסרטון לציבור בבקשה שיגיעו ללוויית אביהם. "הוא לא היה רק אבא שלנו, הוא היה אבא של כל כך הרבה אנשים", אמרו. "אבא שלנו אהב כל כך הרבה אנשים וכל כך חשוב לנו שאנשים יבואו כי הוא באמת היה של כולם", אומרים ילדי משפחת מרק. "תבואו, כל אחד ישמע משהו טוב שאבא היה ותיקחו את הטוב הזה ותהיו אנשים יותר טובים. תהיו אנשים יותר טובים ויותר אוהבים".

הרב מיכאל מרק, מנהל ישיבת ההסדר ביישוב עתניאל, נרצח לעיני בני משפחתו בפיגוע ירי באזור הר חברון. אשתו של מיכאל, חווי, נפצעה קשה מאוד ושניים מילדיהם שנסעו איתם ברכב, בני 14 ו-15 נפצעו קל בפיגוע.

ביולי 2016 הודיע השב"כ על מעצר חלק מחברי החולייה שביצעו את פיגוע הירי ופעלו מטעם חמאס, בתום פעילות מודיעינית מאומצת בשיתוף צה"ל ומשטרת ישראל. במהלך הפשיטה על דירת המסתור בה התחבא מבצע הפיגוע מחמד פקיה, פתח המחבל בירי לעבר כוחות הביטחון, שהשיבו בירי נ"ט ולבסוף הרסו את הבית באמצעות כלי הנדסי והרגו את המחבל. בזירה נמצאו אמצעי לחימה רבים, בהם קלצ'ניקוב ורימון מאולתר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו