מדלן מטר גדלה כנער מוסלמי ביפו, כשסיפרה למשפחתה שהיא טרנסג'נדרית היא נחטפה והוכתה על ידי שלושת אחיה שנשלחו לכלא בעקבות זאת. היום היא עובדת כדוגמנית מצליחה בתל אביב ומבקשת: "עזבו אותי בשקט ותנו לי לחיות".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

"עברתי חיים לא פשוטים", מספרת מטר. "גדלתי כנער מוסלמי ערבי שסבל תמיד מאלימות ומאי-שוויון - אפילו בבית שאמור להיות המקום הכי חם. בגיל 9 התחלתי להרגיש שונה. פחדתי לספר שלקחתי הורמונים וגלולות בבית".

שלושת אחיה חטפו אותה ברכב לפני שהחליטה לעזוב את הבית. "הם חשבו שזה יעזור, שאולי ככה אני אשתנה, אבל הם לא הבינו שזו אני ואני לא יכולה להשתנות", הסבירה. "עברתי אלימות ואושפזתי בבית חולים".

"לא קיימת"

מטר נשארה בקשר עם אמה ועם אחותה, שלדבריה היא חברתה הטובה ביותר. אך מבחינת האחים שלה ואביה היא לא קיימת. "הם אמרו לאמא שלי שהם לא רוצים לשמוע עלי, לראות אותי או להיתקל בי", אמרה. "אני חיה עם זה וטוב לי. מאז ומתמיד הייתי מחוברת יותר לאמא".

מטר מספרת כי שלושה מאחיה היו בכלא בגלל האלימות כלפיה, אך למרות זאת אמרה במהלך המשפט נגדם שהיא סולחת להם. "אני רוצה לחיות את החיים שלי", היא מסבירה. "שיעזבו אותי בשקט ויתנו לי לחיות".

גם החיים כטראנסג'נדרית בתל אביב לא פשוטים עבורה. "היום אני במקום הרבה יותר טוב, אבל יש עדיין על מה לעבוד, עובדה שכל הזמן שומעים על התאבדויות של טראנסיות", היא אומרת. "גם בתל אביב החיים לא וורודים. אנחנו מרגישים אזרחים סוג ב' במדינה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו