שוב - שיבושים ברכבת ישראל: בעקבות תקלה טכנית בתשתית באזור תל אביב, רכבת ישראל הודיעה היום (ראשון) על עיכובים ושינויים בתנועת הרכבות. כך נראה הכאוס בתחנות ברכבת בעקבות התקלה. התקלה נפתרה לאחר כשלוש שעות, ותנועת הרכבות שבה לסדרה בהדרגה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

בגלל התקלה, הופסקה זמנית תנועת הרכבות בין תחנות לוד ורשל"צ הראשונים, והוזמנו היסעים לתחנות אלה. בקו הנגב המערבי (באר שבע-רעננה), הרכבות התחילו וסיימו בתחנת תל אביב ההגנה, ומצפון בתחנת תל אביב סבידור מרכז. נוסעים שיעדם צפונית לתחנת ההגנה או דרומית לתחנת סבידור נדרשו להחליף רכבות בתחנות אלה.

התקלה השפיעה גם על קו בית שמש-נתניה, שם התחילו וסיימו הרכבות את נסיעתן מדרום בתחנת תל אביב ההגנה. גם הנוסעים בקו זה, שיעדם צפונית לתחנת ההגנה, נאלצו להחליף רכבות. אחד הנוסעים המתוסכלים שנתקע בתחנה אמר: "בלאגן אטומי, אף אחד לא יודע מי נגד מי. כמובן שלא ייתנו לנו יום אחד בלי שיבושים ותקלות. רכבת ישראל לכו קיבינימט‎".

רכבת ישראל התנצלה בפני הנוסעים על חוסר הנוחות, ומסרה כי השינויים נובעים מתקלה טכנית באחד ממסוטי המסילה באזור תל אביב, המרכיב שתפקידו להסיט את הרכבות ממסילה אחת לשניה. לאחר מכן הודיעה הרכבת כי הצליחה לפתור את התקלה. "אנו מתנצלים בפני הנוסעים על חוסר הנוחות ומזכירים כי הם זכאים לפיצוי אשר יינתן במסגרת פיילוט הפיצוי האוטומטי", נמסר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו