אלי טביב ארכיון (צילום: פלאש 90)
בעלי בית"ר ירושלים אלי טביב | צילום: פלאש 90

נמצא פתרון למשבר בליגת העל: למרות האיומים להחרים את המשחק - בעלי קבוצת בית"ר ירושלים אלי טביב נענה הערב (ראשון) לבקשת מנהלת הליגה והחליט כי קבוצתו תתייצב מחר למשחק נגד מכבי חיפה באצטדיון המושב בפתח תקווה. המשחק לא מתקיים באצטדיון טדי בשל עונש רדיוס שהוטל על בית"ר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בישיבת המנהלת שהתקיימה הערב הסכימו חברי הדירקטוריון להגיש עוד השבוע להתאחדות לכדורגל המלצות לשינויים בתקנוני ועדת המשמעת ובראשם הימנעות מוחלטת מהטלת עונשי רדיוס. במקביל פנו במנהלת למשטרת ישראל, "שנענתה בחיוב לקחת אחריות מלאה על ניהול האירוע".

"לאור התחייבות הקבוצות להביא את נושא שינוי התקנונים, הודיעו בית"ר ירושלים ומכבי חיפה כי בכל מקרה תתייצבנה למשחק מחר", נמסר ממנהלת הליגה. קודם לכן דחה בית המשפט המחוזי בלוד את עתירת בית"ר ירושלים נגד קיום המשחק באצטדיון בפתח תקווה.

"חזרתי בי מהחלטתי לא להתייצב למשחק מחר רק לאחר שראיתי כי ישנה התגייסות ויותר מכך התחייבות של אנשי המנהלת ואנשי ההתאחדות לשינוי התקנון", אמר הערב טביב. "בכך אני רואה את ההישג הגדול של השבוע האחרון". טביב אף הודה לנשיא מכבי חיפה עקב שחר "על הסולידריות". אם אכן המחאה של טביב תוביל לביטול עונשי הרדיוס, הרי שהוא אומנם הפסיד בקרב - אבל ניצח במלחמה.