סרטון "טיסת השוקולד" היה רק ההתחלה. הפעם זה נגמר גם באלימות קשה כלפי צוות מלון "יו סוויטס" (לשעבר מרידיאן) מרשת פתאל באילת: שתי משפחות מהשפלה שהגיעו ביום שישי למלון חנו, על פי החשד, את כלי הרכב שלהם בחניות נכים בניגוד לחוק, סירבו להציג בפני הצוות תו נכה וטענו כי כלי הרכב המדוברים אינם שלהם. האירוע הידרדר לקטטה והסתיים בעיכוב לחקירה ובצו הרחקה מהעיר הדרומית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אחד האורחים נראה כשהוא מאיים על פקיד הקבלה כי יזרוק עליו חפץ כלשהו אם האחרון לא יפתח את החדרים באופן מיידי. "יא מניאק... אני אפוצץ לך את הראש!", אמר אחד מהם. "פתח את החדר! אני אתן לך אגרוף ואשבור לך את השיניים יא כלב".

מתפרעים במלון
צילום:
מתפרעים במלון (צילום: חדשות 2)
צילום: חדשות 2

מהמלון נמסר כי "חניית נכים מיועדת על פי חוק לאנשים עם מוגבלויות בלבד ותפקידם של הקב"טים בבתי המלון לפעול, על מנת לשמור על זכות זו, לטובתם של בעלי המוגבלויות המתארחים במלון, והזכאים לכך לפי דין.

"לאחר שהאורחים שחנו בחנית הנכים סירבו בתוקף להציג אסמכתא לזכאותם לחנות בחניה כאמור, והתבקשו מספר פעמים להזיז את רכבם, שחנה שלא כדין, לא נותרה ברירה לנציגי המלון אלא לפעול מול אורחים אלו על מנת שהאחרונים יזיזו רכבם ובכך תשמרנה זכויותיהם של בעלי המוגבלויות שהחניה נועדה לשרת אותם. אנו מגנים כל אלימות פיזית ומילולית המופעלת נגד עובדי המלונות, ומקווים כי רשויות החוק יפעלו למגר תופעה זו. המקרה הועבר לטיפולה של המשטרה".

ממשטרת אילת נמסר כי "בעקבות דיווח שהתקבל על אירוע במלון, הגיע צוות סיור משטרת אילת למקום. לאחר בירור שערכו השוטרים במקום, עוכבו בני זוג בחשד להפרת הסדר. בתום חקירתם שוחררו השניים בתנאי הרחקה מהמלון ומהמתלונן. הטיפול בתיק החקירה נמשך גם בימים אלו, ובסיום תיבחן הגשת כתב אישום בהתאם לחומר החקירה והראיות. אנו רואים בחומרה כל מקרה בו אזרחים הופכים בין רגע את הימצאותם בנופש לאירוע אלים והפרת סדר, וכך אנו מתייחסים גם למקרה זה".