אין תמונה
החיילת דורון גנות שנפצעה במועדון

הבילוי במועדון הסתיים בפציעה קשה: דורון גנון, חיילת בת 19 מקריית גת, מאושפזת במצב קשה מאוד בבית החולים סורוקה לאחר שנפצעה במועדון ה"פורום" בבאר שבע. ככל הנראה, אדם שרקד מעליה נפל על צווארה לאחר שהמקום עליו עמד קרס - בדיוק על גנון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יהודה, אביה של דורון, סיפר לחדשות 2 Online: "היא הייתהבמועדון הפורום בבאר שבע עם חברות טובות שיצאו לבלות ערב תמים של חופש מהצבא. הייתה מעין טריבונה שהן היו בחלק התחתון שלה. הסתבר שקבוצה אחרת כנראה השתוללו או קפצו ואחד מהם פשוט נזרק לעברה, הוא עף עליה, נפל על הצוואר שלה וגרם לה שבר של מספר חוליות בצוואר ופגיעה בגפיים".

"התקשרו אלי מהמועדון כשזה קרה בשתיים וחצי לפנות בוקר", מספר יהודה על מאורעות הלילה הקשים. "הגעתי מיד לבית החולים, היא נותחה במשך שבע שעות וחצי. אנחנו לא יודעים אם מישהו עצר את אלה שנפלו עליה. החברות שלה לא נפגעו. כל המשפחה עכשיו בסורוקה, היא מונשמת, יש לה קריש דם שנמצא באזור שחוששים שהוא יכול להגיע למוח, והם לא רצו לגרום לדימום. הם מנסים לעשות הכל כדי שלא יהיה לה אירוע מוחי".

מועדון הפורום: "מצרים על המקרה ומאחלים רפואה שלמה"

אין תמונה
פגיעה קשה בעמוד השדרה הצווארי

"הפגיעה היא קשה מאוד. בחלומות שלי לא חשבתי שזה יקרה, לא תיארתי שדבר כזה יכול לקרות. חשבתי שהיא רק נחבלה בהתחלה, אבל לא חשבתי על משהו אחר מעבר לזה. אני פשוט בשוק". במקביל לפציעה של הבת, המשפחה עדיין מתאוששת מפציעה אחרת - כשאחיה החייל נפגע במהלך מבצע צוק איתן: "אנחנו עוד לא גמרנו להתאושש מזה, זו מכה כפולה. הבן שלנו נפצע בגולני בסג'עייה, והבת שלנו עכשיו פצועה גם כן".

מבית החולים סורוקה נמסר כי "מצבה של הצעירה שפונתה ממועדון הפורום קשה. היא סובלת מפגיעה בעמוד השדרה הצווארי ומונשמת ביחידה לטיפול נמרץ". מהנהלת מועדון "הפורום" נמסר: "הבחורה טופלה ופונתה על ידי מגן דוד אדום. אנו מצרים על המקרה ומאחלים רפואה שלמה".