ארכיון (צילום: חדשות 2)
פציעה קשה, ארכיון | צילום: חדשות 2

טרגדיה בדרום: בבית החולים סורוקה מתה הערב (ראשון) מפצעיה פעוטה בת שנתיים מאופקים, לאחר שנפלה אתמול מחלון ביתה בקומה השלישית בעיר ונפצעה פצעים קשים מאוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע הקשה התרחש אתמול בשעות הצהריים. במשך דקות ארוכות נאבקו צוותי מגן דוד אדום, שהוזעקו לזירת האירוע ברחוב יהלום בעיר, על חייה של הפעוטה עד שלבסוף הצליחו לייצב את מצבה ופינו אותה במצב קריטי לבית החולים סורוקה.

"כשהגענו למקום רץ אלינו בחור צעיר לאמבולנס כשבידיו פעוטה כבת שנתיים", סיפר אתמול רפאל חורי, פרמדיק של מד"א שהגיע לזירה וטיפל בילדה. "היא הייתה מחוסרת הכרה, עם פגיעת ראש ומדממת". הרופאים המשיכו להיאבק על חייה של הפעוטה עד הערב אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה.

היום אחר הצהריים נפצע ילד בן 6 לאחר שנפל מבניין ביקנעם עילית. הילד, שנפל מגובה של כ-7 מטרים, פונה לקבלת טיפול בבית החולים רמב"ם בחיפה ומצבו מוגדר בינוני.

"הילד נפל ככל הנראה מקומה גבוהה לנמוכה יותר ונמצא מוטל כשהוא סובל מפציעות קשות בכל חלקי גופו", סיפר הפרמדיק רומן קובזן שטיפל בילד. "הוא סבל מחבלות בראש ובכל גופו. הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם ובמהלך הפינוי לבית החולים התדרדר מצבו והנשמתי אותו על מנת לייצבו". נסיבות המקרה אינן ידועות, אולם במשטרה טוענים בשלב זה כי אין חשד לרשלנות.