בשל התיעוד מעורר הבחילה, שבו חולדות נכנסות למקום אחסון האוכל בסניף דומינו'ס פיצה בחיפה - המפקחת לבריאות הסביבה של לשכת הבריאות המחוזית בחיפה הגיעה הבוקר (ראשון) יחד עם מפקח של העירייה לסניף המדובר. השניים ביצעו ביקורת בסניף דומינו'ס במרכז הכרמל בעיר חיפה וכעת הוא נסגר.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות  

בשל הפשיטה של משרד הבריאות הבעלים של הסניף זומנו לשימוע שיתקיים מחר על מנת להוציא צו סגירה רשמי. בביקורת שנעשתה נמצאו ממצאים חמורים, והמבנה של הסניף נמצא במצב ירוד מאוד. המקום כרגע סגור.

המצב הירוד של מבנה הסניף בחיפה
המצב הירוד של מבנה הסניף בחיפה | צילום: דוברות משרד הבריאות, חדשות

מדומינוס פיצה נמסר בתגובה לסגירת הסניף: "ההחלטה על סגירת אחד הסניפים הצפוניים של הרשת בו צולם הסרטון התקבלה על ידי הנהלת הרשת עוד קודם לצילום הסרטון וזאת מתוך אחריות כלפי לקוחות הרשת. ההחלטה על סגירת הסניף התקבלה לאחר שעבודות פיתוח שביצעה עיריית חיפה באיזור הביאו לעליית מזיקים רבים מתחת לפני השטח".

"רשת דומינוס רואה באיכות וניקיון סניפיה חשיבות עצומה, והסניפים כולם עוברים ביקורות תברואה שבועיות בנוסף על ביקורות תברואה של חברות בקרה חיצוניות. התמונות שנראות בסרטון אינן נעימות לצפייה, גם לא לנו, אך אנו שבים ומדגישים כי התמונות צולמו לאחר שקיבלנו החלטה עצמאית על סגירת הסניף", הוסיפו בתגובת הרשת. "אנו מכבדים את עבודת משרד הבריאות ונעבוד עמם בשיתוף פעולה. אנו מוצאים לנכון לציין כי מערכת הביוב אשר תמונותיה הופצו היום לא נמצאת בתוך הסניף ואינה חלק מהסניף. הסניף המדובר סגור ובשלב זה אין כוונה לפתוח אותו מחדש. רשת דומינוס רואה בלקוחותיה את הנכס הגדול ביותר שלה, ואף שהסניף המדובר לא היה פעיל ולא סיפק הזמנות ללקוחות בעת צילום התמונות - בכוונתנו לבצע הפקת לקחים משמעותית כתוצאה מהאירוע".

בסרטון שפורסם בפייסבוק נראות חולדות שנכנסו למקום אחסון הקמח בסניף דומינו'ס פיצה במרכז הכרמל בחיפה. הסניף היה סגור באותה שעה ולא היו בו לקוחות, אולם ניכר שמצב התברואה בסניף נמצא מתחת לכל ביקורת. התיעוד הופץ ופורסם ברשתות החברתיות, וגרר תגובות נזעמות מצד לקוחות, בעקבות מה שנראה כמצב תחזוקה ירוד של הסניף המסויים.

מדומינו'ס פיצה נמסר בתגובה לתיעוד: "כרשת בינלאומית, אנחנו מחויבים לסטנדרט בלתי מתפשר בכל הקשור לנושאי תברואה וניקיון. בעת האחרונה, לאור עבודות תשתית משמעותיות שמבצעת עיריית חיפה בסביבת הסניף המדובר, החלו להופיע באיזור מזיקים שעלו מתחת לפני הקרקע. לאור זאת, החליטה הנהלת הרשת על סגירת הסניף. הסניף סגור ואינו מספק הזמנות ללקוחות הרשת. יצוין כי הסרטון שאינו נעים לצפייה לאיש, וגם לא לנו, צולם כאשר הסניף היה סגור".