פחות מיממה לפני שהובהל במצב קשה לבית החולים איכילוב בתל אביב עקב קוצר נשימה חריף, התארח הזמר והיוצר אריק איינשטיין ב"חדשות הלילה" ובחר את השיר שסגר את התכנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני קצת צרוד", פתח איינשטיין את השיחה ובהמשך סיפר על הטור הקבוע שהיה אמור להתחיל לכתוב בעיתון "מעריב" החל מיום שישי הקרוב. "בהתחלה הייתי מסויג, אבל זו הזדמנות לקשקש בעיקר על ספורט ועל מוזיקה - שאלה שני הנושאים שמלווים לי את כל החיים".

"הייתה לי בעיה לבחור שיר", המשיך איינשטיין. "יש אלפי זמרים וזמרות שאני מאוד אוהב, בכל השפות. השמות הראשונים שקפצו לי לראש היו כמובן הביטלס, ופרנק סינטרה, שאני ממש אוהב את השירה שלו וקשור אליו מהרבה שנים, וגם ריי צ'ארלס".

לבסוף החליט איינשטיין לבחור בשיר "ואיך שלא" של אריאל זילבר. "בסוף חשבתי - למה לא בעברית? אני מאוד מאוד מאוד אוהב את המוזיקה הישראלית, את השירים הישראליים. עשו פה אלפי שירים נהדרים".

איינשטיין הובהל הערב (ג') לבית החולים איכילוב בתל אביב בעקבות קוצר נשימה. פרמדיקים שהגיעו לפנותו אף ביצעו בו פעולות החייאה מאומצות. מצבו הרפואי מוגדר כעת קשה. איינשטיין עובר אבחנת בירור אצל הרופאים בבית החולים, בכדי להבין מה מצבו. בימים האחרונים שוחח עם כתב חדשות 2 ואמר לו כי הוא אינו חש בטוב.