רן שריג הגיע היום לבית המשפט לתעבורה ברחוב שוקן בתל אביב. כאן, במקום הכי רחוק מחבריו לסדרה "רמזור" שחגגו את הזכייה ב"אמי" בניו יורק, הייתה לו מטרה אחת: להשיב את הרישיון שנשלל ממנו לאחר שנחשד בנהיגה תחת השפעת מריחואנה.

"כל אחד מקבל מה שמגיע לו", אומר שריג בבית המשפט וממהר להבהיר: "האמי מגיע בענק". אחר כך הוא מוסיף ומתוודה כי המשפט הוא גם חלק ממה שמגיע לו.

במשך עונה שלמה של הסדרה "מחוברים" צילם שריג את עצמו נוהג תוך כדי שהוא מעשן ג'וינטים, ועורר את זעם המשטרה. לפני שלושה שבועות הוא עוכב לחקירה כשיצא ממשרדו, ולאחר כמה שעות שוחרר ורישיונו נשלל מנהלית ל-30 יום.

"השתמשתי בדברים קשים יותר"

אין תמונה
"חצי מדינה משתמשת בתרופות יותר קשות". רן שריג

"לא בטוח שנעצרתי על ידי המשטרה, אולי העיתונות עצרה אותי", טוען שריג. בדיון היום אמר כוכב "מחוברים" לשופט שהיחס של המדינה לסם צבוע, ושמשככי כאבים המותרים בחוק מסוכנים הרבה יותר.

"חצי מדינה משתמשת פה בתרופות הרבה יותר קשות מהתרופה שאני משתמש בה, בתור אחד שהשתמש בהן", מסביר שריג ומוסיף: "זו בעיה הרבה יותר גדולה שאנשים כל יום נכנסים לאוטו שלהם עם הדברים האלה והמשטרה לא יכולה לבדוק".

החלטה בעניינו של שריג צפויה להתקבל עד יום ראשון, אבל כבר בשלב הזה ברור: למשטרה יהיה קשה להוכיח שהסם שבתמונה הוא לא טבק ושהתמונות שעליהן התבסס המעצר המתוקשר -הן לא רק פונקציה של עריכה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק