בעקבות זכייתם בפרס ה"אמי" הבינלאומי, מפנה ראש הממשלה בנימין נתניהו מזמנו העמוס כדי להיפגש עם יוצר הסדרה "רמזור" אדיר מילר והמפיק אלעד קופרמן בלשכתו בתל אביב. לפגישה הצטרפו גם שרת התרבות והספורט לימור לבנת, השחקן ניר (נירו) לוי והשחקנית ליאת הר לב.

"היום כל העולם צוחק", אמר ראש הממשלה לאנשי הסדרה הנרגשים. "מזל טוב". השרה לבנת אמרה למילר: "אדיר, אתה מידרדר מרגע לדודלי". מילר עצמו "סיכם" את המפגש לעיני המצלמות ואמר: " אנחנו ממשיכים לדיון הביטחוני אז אני מבקש מכם...".

השניים זוכים לפגישה המכובדת בעקבות הזכייה ב"אמי" הבינלאומי, שנחשב למקביל הטלוויזיוני לפרס ה"אוסקר" לסרט הזר הטוב ביותר. הם זכו בפרס בטקס שנערך בניו-יורק ביום שלישי לפנות בוקר.

אחרי ההצלחה לה זכתה הסידרה בארץ, הצליחו היוצרים למכור את הפורמט הקומי גם לרשת FOX האמריקאית, שם הוא יעלה בקרוב תחת השם "Mixed Signals".

"תמיד ידעתי שאדיר יגיע להוליווד"

מריאן מילר, אמו של יוצר הסדרה אדיר מילר סיפרה לחדשות 2 באינטרנט על הרגע בו נודע לה על הזכייה: "זה הרגע הכי יפה בחיים שלי ואני כל כך מאושרת", סיפרה מילר, "לא צפיתי בטקס כי הוא לא שודר בישראל, אבל קיבלתי את הבשורה כשאדיר התקשר ב-4:00 בבוקר". "הוא אמר לי 'סופרייז זכינו אמל'ה' וכמובן שלא כעסתי על השעה המאוחרת", היא מוסיפה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק