נחתה בארץ, מדונה (צילום: רויטרס, חדשות)
בקרוב באירוויזיון. מדונה | צילום: רויטרס, חדשות

מלכת הפופ צפויה להופיע בגמר אירוויזיון 2019 בישראל: בעוד קצת יותר מחודש זה יקרה - תחרות האירוויזיון בתל אביב, והיא לא תכיל רק 41 שירים מ-41 מדינות, אלא גם הופעה של הכוכבת הבינלאומית מדונה. היום (שני) הודיעה חברת ההפקה "לייב ניישן" שהכוכבת תופיע בחלק האמנותי בשלב הגמר של התחרות, ב-18 במאי.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

מדונה אמנם טרם חתמה על החוזה, אך הגעתה נראית כמעט סופית. היא צפויה לבצע בגמר האירוויזיון שני שירים - שיר אחד מוכר ושיר אחד חדש, מהאלבום החדש שלה. תמורת ההופעה בהפקת "לייב ניישן ישראל", היא תקבל 1,350,000 דולר שמימן המיליארדר הקנדי, סילבן אדאמס. הגעתה של מדונה לכאן מתאפשרת, למעשה, רק הודות לתרומה שהעמיד אדאמס והירתמותו לנושא.

המשא ומתן עם מדונה נמשך חודש וחצי - ונתקל בקשיים לאחר שלא נמצא מקום להקמת מתחם מיוחד מאחורי הקלעים עבור הזמרת - על פי דרישתה, זאת מכיוון שבאולם התחרות ב-EXPO תל אביב צפויים לקום מתחמי חזרות רבים לאמנים מטעם המדינות המשתתפות בתחרות. בסופו של דבר, נמצא פתרון לסוגיה הזו - מה שיאפשר את הופעתה של מדונה בתחרות.

הגמר הגדול: בעוד כמה שעות זה קורה (צילום: פלוריאן וידר‎, חדשות)
בימת אירוויזיון 2019. מוקמית בימים אלה | צילום: פלוריאן וידר‎, חדשות

מכשול נוסף שעמד בפני ההפקה המורכבת ממילא היה מציאת חלון זמן הולם עבור מדונה לקיים חזרות למופע שלה - זאת בזמן ש-41 מדינות אמורות לקיים חזרות למופעים שלהם במסגרת האירוויזיון. גם לבעיה זו נמצא פתרון - ובכך נסללה הדרך להופעה של הכוכבת הבינלאומית בתחרות בישראל.

בימים אלה מוקמת באולם התחרות בתל אביב בימת האירוויזיון שעיצב פלוריאן וידר. הבמה צפויה להיות מוכנה בקרוב מאוד - ובתחילת חדש מאי, יחלו סבבי החזרות של 41 האמנים מ-41 המדינות המשתתפות בתחרות.

אירוויזיון 2019 ייערך ב-14,16 ו-18 במאי ב-EXPO תל אביב ויועבר בשידור חי ב"כאן 11".