לאחר שכבשה את אירופה עם הלהיט הענק "TOY" הגיעה הערב (שני) נטע ברזילי מלווה בדורון מדלי, סתיו בגר וכל חברי המשלחת הישראלית לקבלת הפנים החגיגית בכיכר רבין בתל אביב. זוכת האירוויזיון הטרייה, ביצעה את השיר שהביא את הניצחון לישראל אחרי 20 שנה אל מול עשרות אלפי מעריצים והודתה לקהל: "הכול בזכותכם!".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"אני אוהבת אתכם הכול בזכותכם תודה רבה!", אמרה נטע כשעלתה נרגשת לבמה מול ההמון שהריע לה. "יש לנו סיבה לשמוח, אל תתנו לאף אחד לכבות אתכם". בהמשך הודתה למשלחת הישראלית שלדבריה עודדו אותה לאורך כל הדרך גם כשכבר לא האמינה. "מחשבה יוצרת מציאות, אנחנו כותבים את הסיפור שלנו".

האירוע התקיים בהנחיית אליקו ודורון מדלי ובהשתתפות נציגי האירווזיון לדורותיהם: יזהר כהן, אורנה ומשה דץ, אבי טולדנו וגלי עטרי. את הערב פתחה הדיג'יי דלית רצ'סטר במופע חימום.

הבוקר נחתו נטע והמשלחת בנתב"ג, ולאחר שירדה מהמטוס לצלילי השיר שזיכה אותה בתואר הנכסף, פצחה בריקוד ספונטני ומסרה הצהרה לתקשורת. "חגגנו כל הלילה, לא באמת ישנו. זה רגע גדול עבורי ועבורנו כמשלחת וכמדינה, שאין לה הרבה סיבות לשמוח כרגע. זה עושה אותי מאושרת שהבאנו סיבה כזאת לשמוח", אמרה.

נטע אמרה כי מרוב החגיגות כל חברי המשלחת צרודים, ובהמשך הביעה תודה והערכה לכל מי שתמך בה. "אני רוצה להודות לכל האנשים המדהימים שעבדו 24 שעות מסביב לשעון במשך חצי שנה כדי להביא את האירויויזיון לפה, הם לעולם לא איבדו תקווה", אמרה על מסלול הנחיתה כשהיא מחזיקה בפסלון אירוויזיון קטן. הפסל הגדול, לדבריה, נשלח במזוודה. "הם אמרו 'אנחנו מנצחים', ומחשבה יוצרת מציאות, זה מה שלמדתי במסע הזה", הוסיפה נטע. "אני רוצה להגיד הרבה מזל טוב לנו ולמדינת ישראל שיש אירוויזיון שנה הבאה אצלנו. זה מטורף. איזה כיף שאירוע כזה הולך להיות פה. נשיקות לכולם.