החשש: פגיעה באירוויזיון (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נטע ברזילי, חדשות)
"תתמכו ותפרגנו - זה לא עולה שקל" | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נטע ברזילי, חדשות

לאור הביקורת הציבורית הנרחבת שנשמעת על השיר "HOME" שנבחר לייצג את ישראל באירוויזיון ועל הזמר קובי מרימי, הזוכה מהשנה שעברה, נטע ברזילי מגבה וקוראת גם לציבור לתמוך. "בשבוע האחרון אני שמה לב לגל רוע לא נורמאלי סביב השיר", אמרה. "תאהבו, תתמכו, תפרגנו - זה לא עולה שקל וזה מרגיש טוב".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות  

ברזילי סיפרה שהיא זוכרת שבזמן שהשיר שלה פורסם היו ביקורות דומות לאלו שמושמעות על השיר של מרימי. "אני זוכרת כ'שטוי' יצא, היה גל רוע דומה שהתחלף מהר מאוד בתמיכה", שיחזרה. "אני כאן להגיד לכם שבלי התמיכה והגב של כולם פה בישראל, הימורים או לא, לא הייתי מגיעה לאן שהגעתי".

"השיר שנבחר עבור קובי, יקיר נפשי, נתפר בדיוק למידותיו, תאהבו או לא - זה השיר", כתבה הזמרת הפופולרית. "תמיכה בנציג שלנו, ובעיקר בקובי שהוא זמר מופלא ווירטואוז ענק עם נפש עדינה ומתוקה, תעשה פלאים להופעה שלו על הבמה, ותעשה פלאים לנו פה בישראל שוב להתאחד. זה פסטיבל מוזיקה ובאנו לחגוג את המגוון".

ברזילי גם הזכירה בפוסט שלה שמי שהיריבה הגדולה שלה מהשנה שעברה, ומי שזכתה במקום השני - הנציגה הקפריסאית הייתה במשך חודשיים במקום האחרון בטבלת ההימורים, בטרם טיפסה בטבלאות ההימורים.