כובשת את הבמות והמסכים: משי קליינשטיין, בתם הבכורה של ריטה ורמי, כאן בזכות עצמה, ונמצאת עכשיו באחת התקופות המרגשות בחייה. הסולו הראשון שלה, שכתב לה עילי בוטנר, הפך ללהיט והביצוע הראשון שלו מול קהל יהיה בהופעה חגיגית של בוטנר ו"ילדי החוץ" - על הבמה הגדולה של קיסריה. בנוסף היא מתכוננת לתפקיד מרי פופינס בהצגה חדשה ומככבת בסדרה קומית.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות  

מאז ההופעה ההיא בגיל 8, בה עלתה לראשונה לבמה בהופעה של הוריה - עם שיר שכתבה בעצמה, עברו כמעט עשרים שנה ומשי כבר עברה כברת דרך. דווקא בילדותה לא הופיעה, כי הוריה רצו לשמור עליה כילדה רגילה, אך בשנים האחרונות נחשפה לקהל הרחב - דרך מחזות הזמר.

במחזמר "שיער" ו"היירספריי" היא עשתה תפקידי משנה וב"סיפור הפרברים" היא כבר כיכבה בתפקיד הראשי - אבל עדיין גילמה דמות של ילדה תמימה. בעתיד הקרוב משי תיכנס לנעליה הגדולות של מרי פופינס בהבימה.

משי במחזמר "סיפור הפרברים" (צילום: החדשות)
משי במחזמר "סיפור הפרברים" | צילום: החדשות

התפקיד היוקרתי הזה לא היה בכיס שלה והייחוס המשפחתי לא חסך לה את האודישנים המפרכים, שנמשכו כמעט שנה שלמה. "דווקא חוסר הוודאות, שכל-כך קשה לי, זה מה שעושה את זה כל כך מעניין", סיפרה והוסיפה כי למדה את זה על בשרה ולא מהבית.

"שניה לפני שנכנסתי לטירונות עשיתי אודישן לרפונזל. פתאום התקשרו אלי באמצע הטירונות ואמרו לי שהתקבלתי", סיפרה על קריירה נוספת שיש לה - הדיבוב. משי הוסיפה שהמפקד לא אפשר לה לעשות את התפקיד וכשיצאה לסופ"ש, נכנסה בטעות ברכב והוציאה גימלים - היא הצליחה לדובב את רפונזל בזמן הגימלים.

בתפקידה החדש בסדרה "בת אל הבתולה" היא נדרשה רק לשחק, ויותר קשה מכך - להצחיק. "זה כן היה בשבילי ניצחון קטן", סיפרה. לפרימיירה החגיגית הגיעה לבד אחרי פרידה מבן זוגה: "זה מוזר וכואב ואני אוהבת את ניב מאוד. זה מוזר להיות בדברים האלה בלעדיו, כי בכל ההכנות הינו ביחד".

"אני מרגישה בטוחה יותר, זה כיף לרגיש בטוח יותר במקום הזה. ואני חייבת להיות יותר סלחנית ולא להוציא את המיקרופון ולברוח אם אני מזייפת", סיפרה משי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק